Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érezhet irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érezhet irántam? Összezavar. Mit akar,

Figyelt kérdés

Na, az történt, hogy egy nagyon régi lány barátom (kb. legjobb barátom) pár napja tesi órán nekem dőlt a padon, közben telefonozott (felmentettek voltunk). Soha nem csinált ilyet még. Mondom neki:Szemét lennék most lendületből felugranék :'D" Erre azt mondta: -Neeeee (elég mézesmázas hangon).

Majd ráhajtotta a fejét a vállamra. A telefonján ilyen 'romantikus-szerelmetes' rajzokat nézegetett. Az óra végén felállt, és ilyet szól: "Mondták már, hogy k****kényelmetlen vagy? Változtass ezen!" Lehet, hogy többet érez mint barátság? Eléggé összezavar, mert van pasija.



2019. dec. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
O nem, de te viszont igen
2019. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2019. dec. 19. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Lehet csak szivatni akar, viccből mondja ezeket.
2019. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!