Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar a srác? Nem értem...

Mit akar a srác? Nem értem összezavar L/18

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel neten beszélgetek pár hete.Szokott írni érdekes dolgokat(szextéma).Mikor mondom neki hogy ku*vára látszik hogy csak azt akarja bevallhatja nyugodtan nem fogom leszedni a fejét akkor meg tagadja.Ha írok neki olyasmit hogy megyek bulizni vagy megyek városba barátnőimmel akkor egyből durcás hogy én mindig palizok.Pedig abból ahogy ír egyértelmű hogy csak szexet akar.Akkor miért csinálja ezt? Néha még fel is hív és olyankor normálisan beszélgetünk.Neten meg olyan beképzeltnek tűnik....néha viszont aranyos is szíveket küld meg puszis smilekat stb

2015. febr. 7. 18:35
 1/4 anonim válasza:
hát valoszinüleg félénk és szerelmes
2015. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert mert neha szextema vn miert jelentené azt hogy csak szexet akar?:)
2015. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan ír olyanokat hogy ezt meg azt csinálná velem.Ebből gondolom.Meg szokása hogy ha olyan kedve van megnézi amit írok de csak egy szót ír válasznak vagy nem is ír.De ha sokáig nem írok neki pl egy napig akkor magától ír.
2015. febr. 7. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
attól még, hogy olyanokat ír, nem feltétlen csak arra utazik :D Én is szoktam ilyet :P
2015. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!