Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan tudnék kikerülni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, na de kezdjük az elejéről.


Tehát, volt egy kb. 5 hónapig tartó kapcsolatom egy osztálytársammal. Az ő részéről elég érzelemmentes volt. Nem akart megölelni, kezemet sem akarta megfogni. Csókot sem akart. Verset is írtam neki, de le se khm... igen. Osztálytársaim mondták, hogy "kapjam már le", erre a lány azt mondta, hogy pofán is vágna. Na ott kezdett megingani abban a hitem, hogy szeretjük egymást. Egy hónapra rá, kiderült, hogy biszexuális, és egy közös (lány)barátunkba szerelmes. Akkor szakítottunk is. Aztán jött a barátnőkommandó, hogy én milyen sz*r alak vagyok. Aztán próbálkoztam más lányoknál, de nevetve utasítottak el. Amióta ez történt nem találom a helyem. Minden éjjel könnyezve alszom el, és úgy is ébredek. Egy párnát ölelek magamhoz, hogy úgy érezzem, hogy van itt velem valaki. Nem csinálok semmit egész nap, mert nincsenek barátaim egész egyszerű okokból, nem igénytelenkedek az utcán, nem dohányzom, nem alkoholizálok és nem megyek bele semmiféle hülyeségbe. Ezért lúzernek tartanak. Ismerkedni nem tudok senkivel, ez egy kisváros, pont akkora, hogy mindenki ismer mindenkit. Üresek a hétköznapjaim. Nincs senkim. Egész nap gépezek. A hobbimhoz meg nincs megfelelő hőmérséklet. Multkor elsírtam magam, hogy annyira nincs életem, hogy Szenteste egy elb*szott netes portálon nézelödök. Állandóan depressziós vagyok, de nem tudom miért.



#depresszió #szakitás utáni problémák
2019. dec. 28. 22:09
 1/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm volt az életem kb.
2019. dec. 28. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom, ami veled tortent. Elegge szomoru, hogy baratnod meg a kezedet sem akarta megfogni..erdekes egy kapcsolat ez. Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy eltereled a figyelmedet az egeszrol. Az is jo, ha regisztralsz valamelyik tarskereso oldalra,( ha 18 koruli vagy) es ott probalsz meg olyanokat megismerni, akiknek az ertekrendje megegyezik a tieddel. Illetve szerintem, ha legkozelebb ilyen helyzet adodna, hogy a lany ugymond rad sem hederit, akkor (borzasztoan nehez, nyilvan) probalj meg kilepni a kapcsolatbol, meg mielott nagyobb sebet hagyna benned, mint kene.

Ekezetekert elnezest, telefonrol irtam.

2019. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is, ne a lányokra koncrentrálj most(tudom nehéz ha a tini korban vagy), de inkább próbáld még összekapni magad, szépen fokozatosan de apránként simán jöhet, járj le terembe edzeni, kezdj el egészségesen kajálni, teremben könnyen tudsz haverokat is szerezni.. hidd el amint kiépÍteni és minden jönni fog magától, valamint ha már egy kis izmot is felszedsz magadra attól nyilván több lány is felfog figyelni rád. Szocializálódj, ez a legfontosabb. (Tudom sokan lefognak pontozni, mert "ez hülyeség, miért kellene edzenie hozzá", nem nem is kell csak egy opció)
2019. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eh. Itt nincs edzőterem. Itt semmi sincs kb.
2019. dec. 28. 23:10
 5/8 A kérdező kommentje:
De, köszönöm nektek a válaszokat. Köszönöm, hogy időt szakítottatok rám.
2019. dec. 28. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, ha nincs terem, otthon is tudsz edzeni. Az alól nincs kifogás. :P
2019. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer már próbálkoztam, de 1 hónap után feladtam.
2019. dec. 29. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj pont edzened de egy hobbi biztos jól jönne amivel kicsit elterelheted a figyelmed és szorakozhatsz. Gondolok itt akár zenére akár valami sportra. Az is lehet hogy ez miatt fogsz megismerkerni egy lánnyal.Es ne legyél szomorú ha ilyen volt a kapcsolatotok ő veszített többet nem te.
2020. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!