Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni, de nem...

Nem akarok élni, de nem mernék öngyilkos lenni. Valaki segítsen nekem. Hogyan tudnék kikerülni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Ennél lentebb már nem tudnék süllyedni.... :( Orvoshoz nem merek elmenni............ :(
2014. febr. 24. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
És miért nem mersz? Evett már meg ismerősödet?
2014. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből a helyzetből csak te tudsz kikeveredni önmagad. Gondolj pozitív dologra, mondjuk a jövőre. Hány éves vagy és mi történt?
2014. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legmélyebb ponton nem lesz senki öngyilkos.Általában amikor javuló félben van valaki akkor a legveszélyesebb.

Tudom ,mit érzel.Benne vagyunk egy páran.Tanácsot nem tudok adni ezt szerintem mindenkinek magának kell megvívni.

2014. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz nem mersz elmenni.

Tiszta sor. Akkor majd nulla információ birtokában, egy képernyő mögül vadidegenek a Gyakori Kérdéseken megoldják életed problémáját, és újra sínre kerül az életed.

Teljesen logikus.

2014. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig valakivel meg kéne beszélned a problémáidat! Szívesen meghallgatlak, ha gondolod, írj privit! 35/N
2014. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok.

Talán ott kezdődik az egész, hogy van egy betegségem. Azt ha nem baj nem írnám le. Emiatt a betegség miatt nagyon sokat szenvedek. A szüleim nem nagyon foglalkoznak velem. Barátom nincsen. Teljesen egyedül vagyok. Nem találom a helyem a világban. Mindenkit csak elüldözök akaratlanul magam mellől. :(

Néha olyan jól esne, ha nem szürkének látnának az emberek. Bárkivel próbálok ismerkedni egy pár perc múlva rájön, hogy vannak nálam sokkal értékesebb emberek, és így megint egyedül maradok. Már nem bírom a magányt.

Erről tudom, hogy én tehetek, de nem tudok hipp-hopp változtatni a stílusomon.

Mindenkit elvesztettem, aki fontos volt számomra. A szüleim többre nézik a nővéremet, mert ő okosabb, szebb, főiskolára jár, én meg csak egy kis OKJ-s képzésre....

Egyszerűen nem tudok felemelkedni a szomorúságból. Ha valami el kezd motiválni, jön valaki összetöri bennem reményt is, és vége..... :(

2014. febr. 25. 12:49
 7/7 makutsi válasza:

A helyedben én elmennék egy hittanórára, amit a korosztályodnak szerveznek. Persze, lehet, hogy ott nagyon sokan lesznek, és nem beszélnek veled először, de ha egyszer-kétszer elmész, szóba elegyedhetsz a többiekkel. Azok mind rendes emberek, akik nem fognak bántani, hanem segítenek szeretettel. Ha nem tudsz velük beszélgetni, fordulj a csoport vezetőjéhez.


Még jobb lenne, ha együtt tudnál elmenni mondjuk egy osztálytársaddal, barátnőddel.

2014. ápr. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!