Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogy jöhetnék ki jól ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören fogom elmagyarázni.

19 éves fiú vagyok, van egy srác, aki állandóan követ, amikor meglát. Osztálytársak voltunk,már az ofőnek kellett szólni ezügyben egyszer, de úgy látom, nem volt sok értelme. Instagramon is állandóan jelölgetett, de én nem jelöltem vissza. Mindig odajön hozzám, amikor meglát.Nem csinőál semmit, odajön és tátja a száját. Nos, én biztos nem mennék oda, ahol érzem, hogy nem akarnak velem beszélgetni/barátkozni. Ha épp beszélgetek az új csoporttársaimmal (uabban a suliban maradtam OKJ-n két évre, ő egy évre), vagy ha egyedül vagyok. Már két srácnak említettem a problémám, nehogy meglepődjenek rajta, ha beszólok majd neki.

Mit tanácsoltok, hogy jelezzek neki, mit mondjak neki finoman, hogy megértse, NEM SZERETNÉK VELE BARÁTKOZNI???

Facebookról is töröltem egy hónapja, nem igaz, hogy nem vette észre ennyi idő alatt!!!!

Nem szeretnék botrányt ebből, csak azt, hogy végre leakadjon rólam.

Nagyon köszi a segítséget előre is!!!! :)

Ui: Tudom, hogy ez nem párkapcsolat téma, azért írtam ide, mert itt általában többen vannak.


2017. szept. 18. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Finoman? Sehogy.

Mondd meg neki határozottan, hogy kopjon le rólad. Pont.

2017. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első írta. Én már nem is nagyon finomkodnék egyébként, mert nem bírom ha ennyire belemásznak az életterembe.
2017. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy kopjon le (ennél azért durvábban:D). Ha nem teszi, akkor egy határozott mozdulattal küldesz neki egy jobbhorgost, utána szép angolosan távozol. Ezután 100%, hogy nem fog többet zaklani.
2017. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!