Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik otthon vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik otthon vannak szilveszterkor! Hogy telik az este, és nem bánjátok, hogy nem mentetek sehova?

Figyelt kérdés
Én nem bánom. (Csak mert évekig én rendeztem minden összejövetelt, és most már elegem van)

2019. dec. 31. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem bánom. Utálom a Szilvesztert.
2019. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Jó otthon is.
2019. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem bánom.

Olyan mint a többi nap..

2019. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Jó itthon a családdal, nincs ezzel semmi gond :)
2019. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
én borozgatok rgy csendes helyen egyedül😉
2019. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Én nagymamámmal vagyok, de csak mert anyám elrángatott hogy ne legyek már otthon egyedül. Egész sok ismerősöm kérdezte hogy nem-e csatlakozok hozzájuk, de egyedül a legjob barátnőmmel "ünnepeltem" volna szívesen aki most nincs itthon. Nem akartam hogy olyanok vegyenek körül akikkel hidegebb, idegenebb a kapcsolatom annak ellenére is, hogy már pár éve ismerem őket, így inkább itthon maradtam.
2019. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Mivel sikerült lebetegednem sajnos elég durva tüdőgyulladást kaptam ami a karácsonyomat teljesen hazavágta és még most sem jöttem rendbe teljesen így én nem merek kimozdulni, mert még így is eléggé köhögök, plusz nálunk baráti körrel szokás Szilveszterkor éjfél után kimenni az éjszakába és csavarogni erre arra buliból buliba stb... Ez most nekem nagyon nem tenne jót, így én lefújtam a ma esti bulit. Jó nekem most itthon, és egyáltalán nem bánom, egyedül vagyok, filmezek, netezek, messengeren nem is írnak most annyian, így legalább nyugtom van.
2019. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Mindd egy undorító lény amiért velem nem jönnek össze.
2019. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Párommal és családommal. Éjfélkor tűzijátékot lövünk, utána pezsi és szabadidő, max 2-3 környékén alszunk már sztem.
2019. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy bánom, szeretem a nyugalmat.
2019. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!