Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen ha pár hónap elteltév...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha pár hónap elteltével is mindig feldobja ugyanazt a profilt az azt jelenti, hogy ő kedvelt (jobbra húzott) engem?

Figyelt kérdés

Olyan vidéki környéken lakom, (szszbmegye) ahol nem nagy a tinderezők népsűrűsége, 1-10 km-ről, szinte semmi eredményt nem ad, átlagosan olyan 30-50km között már van miből válogatni (persze azt is légvonalban méri).

Sokszor határon át nyúlik, szlovák és ukrán jelölteket ad be, valahogy mindig olyannal egyeztem aki nem beszéli a magyart ...

Azt már kitapasztaltam, hogy ha nekem 50Km van beállítva szűrőnek és mutat valakit 100 ról, akkor fix, hogy ő jobbra húzott.


Viszont feldobott egy csajt (5km), akit látásból ismerek, eléggé meglepődtem mert még soha nem volt ilyen közelről, őszinte leszek beijedtem, nem mertem jobbra húzni, hogy egyezés lesz és nem tudok mit írni neki és kiléptem tinderből.


Azótta többször előhozta, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy jobbra vagy balra akarom húzni, egyrészből szimpatikus, de ha jobbra húzom és nincs egyezzés akkor oda az illúzió is, hogy kedvel.


Azért kinálja a tinder mert jobbra huzott vagy azért mert még mindig nem voltam elég tökös eldönteni mit akarok?



2020. jan. 1. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Új profilt csinál, azért látod többször.
2020. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj...:D biztos van valami, ami miatt többször is behozza. De ha tetszik, stb., húzd már el jobbra kérlek.:D

Melyik jobb, azon agyalni, hogy na most kedvel, vagy mégis mi van a Tinderrel, vagy elhúzod jobbra, és vagy ő is téged, beszélgettek, jön minden, vagy nem. De legalább megtudod. :)

Hajrá!

2020. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!