Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan akinek odakellet...

Van itt olyan akinek odakellett adni pàr hónap elteltével a kutyàjàt egy sokkal jobb helyre? (ahol több kutya is van, több idő. Egyszerűen làthatòan jobb a kutyànak

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez így szebben hangzik, mint a "rossz gazdája voltam". Ne mentegetőzz.
2019. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam rossz de egészségügyi okok miatt en nem tudok pl napi ketszer 2 òràt sétàlni vele, de van nagy udvar. És màsik kutyàt dem tudok neki, mert nem akartam rögtön kettőt hozni.
2019. márc. 20. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Ezt előtte nem tudtad?
2019. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert közben törtènt egy balesetem.
2019. márc. 20. 10:01
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem ez a kérdés. Nagyon szarul érzem magam ha ez titeket megnyugtat.Nincs sajàt életetek? Ha nem ismered a màsikat ne alkoss véleményt!
2019. márc. 20. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan könnyen rámondják itt egyesek a másikra látatlanul, hogy rossz gazda, miközben sose voltak olyan helyzetben, hagyd.


Nem voltam még ilyen helyzetben, de a kutyám amikor hozzám került, az első pár hétben próbaidős volt csak, mert bár első találkozás jól sült el, és engem egyből elfogadott, mégis maradtak kérdések, amik lutri volt, hogy megoldódnak-e. Például vannak madaraim, nagy helyen, nem szabadon a lakásban, de eleinte a frászt hozta rájuk, aztán a hozzám vendégségbe jött szüleimet és testvéremet megmorogta, megugatta, illetve nálam még allergiát állapítottak meg gyerekkorban, ami nem minden kutyás ismerősnél jött elő, ez is kérdés volt, hogy vele vajon előjönnek-e a tünetek. Végül maradt, de ha nem maradhatott volna, akkor sem gondolnám, hogy én lettem volna rossz gazdi, vannak dolgok, amik nem láthatók előre, és vagy alakul, vagy nem. Nálunk jól sült el szerencsére.

De olvastam olyan esetről, hogy ahova került egy mentett kutya, ott a már meglévő kutya semennyire nem fogadta el, akármit csináltak a gazdik, így nem maradhatott az új jövevény.

2019. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
#3 vagyok. Szimplán egy kérdést tettem fel de nem érdekes.
2019. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt látod, jobb helye lett a kutyának, akkor ne legyen lelkiismeret furdallásod miatta.Kutyákkal lehet,több idő jut rá, sokkal jobb dolga van.

Ha így van, akkor jól tetted, felelős állattartó vagy.

2019. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem ilyet. Egyik ismerősömet beszéltem rá, hogy keressünk gazdát a kutyájának, mert láthatóan nem foglalkozott vele, egész nap egy kis udvarban volt és szökött is mindig.


Azóta egy hatalmas focipályán "lakik", egész nap dolgozik a gazdájával, aztán este hazamennek. És mindenkitől aki megy focizni vagy sportolni, bevasalja magának a simogatást. Szemmel láthatóan kivirult a kutya.

2019. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi infobol mit varsz, mire kovetkeztetnek az emberek? Erre bari barmilyen valaszt irhat kb, mivel semmi hatterinfo nincs
2019. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!