Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam inkább a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam inkább a srácot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, buszon látjuk egymást többször is egy héten. Elég helyes, meg úgy vonzónak mondom. Picit viszont megijeszt a kisugárzása. Sokat figyelem a közelemben lévő embereket, a mozgásukat, tekintetüket és rajta nincs kedvesség. Nyilván nem várom el hogy random mosolyogni kezdjen vagy ilyenek, de érdekes a tekintete...szemeztünk már párszor, de csak röviden mert én elkapom a fejem. Olyan pofátlanul tud nézni (nem feltétlenül rossz értelemben), hogy egyszerre veszek bele a szemeibe, és egyszerre akarok menekülni. Nem értem.

Eddig olyan fiúk jöttek be, akikkel többnyire társaságban találkoztam, figyelmesek, nyíltak, a legtöbb emberrel jól szótértenek, humorosak(!), teljesen áltagos anyagi háttérrel, laza stílussal, és mellettük könnyen természetesen tudtam viselkedni.

Itt leszögezném, hogy ez a srác nem laza (az eddig látottak alapján persze), és a ruhái és cuccai alapján van pénz náluk. Most nem azt mondom hogy ez zavar, de az öltözködésén is látszik, kifinomult és igényes stb. A legtöbb nő ennek örül, én sem egy szakadt, igénytelen embert szeretnék magam mellé, de szeretem a lazaságot, ha a sulis öltözködést egy pasi nem komplikálja túl, hanem simán elvan egy farmerben meg pólóban. Ez egyrészt ízlés kérdése, másrészt itthon is ezt látom, fiú testvérem és apukám sem a finom úriemberek felső körébe tartoznak. Jó anyagi hátterünk van, de nekem sosincs képem pl pénzt kérni vásárolgatásra mert tudom, hogy ezért ők két kézzel kemény munkával megdolgoztak.

Dilemmában vagyok, mert ez a fiú furcsán megmozgatott bennem valamit, ami más mint amit eddig bárki iránt is éreztem, nem olyan ,,otthonos".

Látszatra azért tényleg minden rendben van vele, nem ismerem, nem könyvelhetem el sznobnak. Ki akarok igazodni jobban kicsit magamon is mert bennem vannak ezek az ellenvetések, de mégis lefagyok ha meglátom, és ver a szívem mint a fene.



2020. jan. 6. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Szereted a rosszfiukat, igaz te kis te? 😃
2020. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Most helyes vagy nem? Amúgy mit vársz? Ő néz, te meg elkapod a fejed, ezzel azt sugallod, hogy nem érdekled őt, nyilván nem fog mosolyogni. Keress egy olyan pasit akinek van autója, mert még egy kapcsolahoz nem vagy érett teljesen, így ha még egy ilyen egyszerű dolgot sem tudsz eldönteni, hogy tetszik e a pasi vagy sem, nem mersz közeledni melle ülni stb inkább elhúzódsz elnézel... ez így nem jó a kocsival félre állnék és úgy kidobnálak, hogy a Margit hídtól egészen a Rajna torkollatáig sodorna a víz! Életképtelen vagy álmokkal, de amúgy meg nem is szeretnéd
2020. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Hagyd
2020. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Mit kell ezen hagyni?

El se kezdtek semmit.

2020. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Hagyd. Én szingli vagyok
2020. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Gumimacik vagy Haribo?
2020. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt az életképtelen jelzőt átgondolnám mert így jó ideje szerelem nélkül vagyok, a társaságomban sok dolgot én láttam legtisztábban, segítettem másoknak, tanácsokat adtam és működött is az agyam rendesen egészen eddig a srácig.

Az ,,el se kezdtetek semmit"-re: úgy értettem hogy szemezzek e többet vele és tényleg vegyek erőt magamon vagy hallgassak arra a megérzésemre ami azt sugallja hogy maradjak távol

Utolsónak külön: igazán nagy segítség vagy köszi, de ha már így rákérdezel, nem vagyok nagy gumicukor fan :DD

2020. jan. 6. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire azért nem szoktam mosolyogni, mert nem szeretek. Másrészt idegeneknél meg félreérthető is lehet. Viszont nekem az átlagos nézésem is egy kicsit morcosabb, komolyabb szokott lenni. Pedig semmi hátsó szándékom nincs vele. Harmadrészt pedig lehet rossz napja volt és abban a pillanatokban kaptad el a tekintetét. Én legalábbis ezt gondolom.
2020. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves, vicces, jofej, segitokesz, beszedes ember vagyok, de a nezesem nekem is morcosabb az atlagnal. Amig nem ismer meg valaki, csak rosszat tudnak gondolni rolam. Szoval szerintem probalj vele tobbet szemezni, es ha mereszebb vagy, akar oda is mehetsz hozza beszelgetni, es utana alakul az egesz. Sok sikert neked!😇 17/F
2020. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt először magadban kell letisztázni, hogy szeretnél-e tőle valamit vagy sem. Az meg, hogy ő igazából milyen is akkor fogod tudni eldönteni ha megismerkedsz vele.(ha egyedül nem megy fogd magad mellé valamelyik barátnődet aztán valahogy próbáljátok szóba elegyedni vele, hidd el ha szimpatikus vagy neki keresni fog :) csak ha próbál szemezni te meg elkapod a tekinteted az elég rossz visszajelzés a számára így inkább hanyagolja az egészet véleményem szerint) Veszteni valód nincs szerintem...

Egyébként én sem szoktam random mosolyogni csak ha olyan emberek közelében vagyok ahol érzem elengedhetem magam társaságban viszont vigyorgok mint a tejbetök :D

Öltözködés terén meg én is inget hordok és most így a hidegebb időkben szövetkabátot de csak azért, mert nekem ez a kényelmes és kész. Attól függetlenül lazának tartom magam.. de azért én sem frankban vagy öltönyben járok suliba :D

Remélem tudtam segíteni :)

2020. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!