Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit javasoltok? Hagyjam a...

Mit javasoltok? Hagyjam a srácot hogy kicsit kínlódjon, és legyek nehezebben kapható vagy valljam be, hogy nagyon hiányzik és szeretném ha többet beszélgetnénk, ismerkednénk?

Figyelt kérdés
Ő bizonyos okból még nem akar kapcsolat irányába menni senkivel, de szimpatikus vagyok. Én viszont nagyon rákattantam, nagyon zavar ez semmilyen kapcsolat. :-( tippek? Én úgy érzem már sokat kezdeményeztem és nem akarnám rászoktatni erre. L

2014. jan. 9. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A mai világban? Ha túl soká váratod simán továbbmegy, de itt sztem inkább te kínlódsz.
2014. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szállj fel a vonatra addig amíg lehet,mert gyorsan tovább megy.
2014. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ép ezaz, hogy itt én várnék rá (más úgy sincs a láthatáron) de lassan már nagyon nehéz kibírni és elfojtani magamban a dolgokat.
2014. jan. 9. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első verzió.
2014. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit segíts neki, hogy lássa, érdekel téged, h ő milyen.
2014. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kapcsolatot, akkor ne vallj be semmit...mert el fogod ijeszteni! Deeee próbálj meg sok időt vele tölteni és megmutatni h milyen jól járna veled :) Nálam bevált!
2014. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Hát szivem ez elég hülye helyzet... semmiképpen ne mozdulj rá jobban akár hogy is vele akarsz lenni... tálcán kínálod magad amivel visszaélhet... gondolj bele hogy akkor hogy éreznéd magad ha egy rövid ideig együtt lennétek szex aztán lapát. Csak a remény maradt neked. De ha tényleg nem bírod tovább talán meg lehet próbálni hogy rányomulj de nagyon észnél kell lenned és be kell tartanod a határokat.
2014. jan. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6,7 - köszönöm, én is nagyjából erre gondoltam mint ti. Csak az a baj, nem ismerem annyira a másikat, hogy kivegyem ő konkrétabban mit érez irántam, és a határokat sem ismerem a nyomulást illetően, mennyi az, amit még ő sem venne rossz néven.
2014. jan. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!