Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van egy lány akivel randiztam már, néha jókat beszélgetünk neten de vannak problémáim ezzel. Többi lent?!

Figyelt kérdés

Nagyon szeret várakoztatni az üzenetekkel, általában azt vettem észre, hogy nem nézi meg rögtön az üzeneteim, csak később ír vissza. Volt, hogy ez felhúzott, ezért nem kerestem napokig, de utána keresett engem ő, hogy élek-e még.

Van, hogy beszélgetünk, majd egyszer csak figyelmen kívül hagyja az üzeneteim, és nappal/napokkal később válaszol.


Mi a véleményetek erről, miért csinálja ezt?

Mit csináljak, felejtsem el? Nem tudok csak úgy tovább lépni, úgy érzem meg fogott benne valami, de mindig ezt csinálja velem.



2019. dec. 10. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a netet! Legyen több randi!
2019. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, unalmában keres csak.
2019. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos az nem olyan könnyű, más egyetemre járunk, kevés az idő találkozni.


#2 Gondolod? Pedig állítólag kölcsönös a szimpátia. Én pedig nem tudok csak úgy tovább állni. Lehet hülye vagyok, de úgy érzem ő a nagy Ő.

2019. dec. 10. 21:51
 4/9 anonim válasza:
100%
Én arra gondolok h lehet árért ír vissza később mert nem tudja h éppen mit is írjon erre neked vissza vagy éppen nem ér rá mert valami mást csinál és akkor tud írni mikor van egy kis ideje valamikor én is ezt szoktam
2019. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó de napokkal később?
2019. dec. 10. 23:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki alkalmazza ezt a taktikát. Pont az a lényege, hogy direkt figyelmen kivul hagy, és te nem tudod hogy miért ezért ezen agyalsz. Ezzel eléri, hogy akkor is rá gondolj amikor alapból nem tennéd. Ez egyébként egy működő technika, lehet hülyén hangzik, de még ne add fel!
2019. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont sajnos én is olyan vagyok, hogy ha ignorálnak akkor én is csak egy idő után válaszolok neki amiből az fakad, hogy utána ő meg szintén nem akar írni. Van ebből kiút?
2019. dec. 12. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztázdd vele őszintén a dolgokat, aztán vagy változik vagy marad a nagy semmi. Veszteni valód nincs.
2019. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán ez már friendzone, hogy ritkán keres és nem is mindig válaszol
2019. dec. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!