Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam vagy sem neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Denielx kérdése:

Elmondjam vagy sem neki, hogy beleszerettem? Beleszerettem az ikertestvérébe annak, akivel randiztam. (hoszabban lentebb)

Figyelt kérdés
Na szóval a helyzet, hogy találkozgattam egy lánnyal (van neki egy ikertestvére, de nem teljesen hasonlítanak), minden jól alakult majd hirtelen azt mondta hogy ő nem szeretne semmit, pedig előtte már be akart mutatni a szüleinek is. Beszélt is rólam nekik. Én még utána próbálkoztam nála, de nem lett már semmi. Ez az egész még karácsony körül volt. Az ikertestvérével már akkor is beszélgettem, azóta viszont egyre többet, nap mint nap beszelgetünk. Nagyon jóba is lettünk. És hát basszus. Beleszerettem. El kéne neki mondanom, de nem tudom mit szólna. Nem akarom elrontani a barátságunkat, de magamba se tudom ezt tartani. Ráadásul a szülei is mit szólnának, ha ő is hasonlóan érez. Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy nagyon hülye kérdések, de tényleg nem tudo mit kéne tennem. Ui:Tesójával csóknál több nem volt.20/F
2019. márc. 16. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ezzel a helyzettel semmi probléma nincs, OKé a testvérébe szerettél bele, de a lány elutasított.

Azonban, én úgy tenném a dolgokat, hogy először elmondanám a lányak mit érzek. Ha azt mondja, hogy ő is ezt érzi akkor, kitaláljátok együtt, hogy mikor és hogy mondjátok el a testvérének. Én mindenképpen vele kezdeném, hiszen előtte vele voltál, azért tisztelni kell az ő érzéseit is!

Mindent lassan és megfontoltan csinálva ezután elmondhatjátok a szüleinek is.


Nagyon fontos, hogy jól megfontoltan csinálj mindent, mert habár ez nem egy nagyon brutál eset (szerintem), de azért nem kicsi sem.


18/L

2019. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem,őszinte leszek ha ő is így érez irántam engem nem érdekelne az ő szülei, az én szüleim mit gondolnanak, persze néha számítana azért, de nem annyira érdekelne. Mert én is őt szeretném és ő is engem. Viszont itt a legjobban attól félek, hogy ő csak barátként tekint rám.. Ráadásul ha ezt elmondanam neki,és ő cseppet sem így gondol rám,akkor lehet sőt megromlana az egész baratsagunk, nem tudom mit csinálnék:(
2019. márc. 17. 02:12
 3/4 anonim ***** válasza:

#1


Mindenképpen tisztáznod kell vele a helyzetet, de előtte mérlegelj, keresd a "jeleket", hogy ő is így érez-e.

Ha azt gondolod hogy igen akkor mondd el neki, mert ez egyikőtöknek sem tesz jót, jobb az őszinteség!

Ha esetleg nem így érez akkor ha igazán jó barátok vagytok akkor meg fogja érteni és tovább léptek.

2019. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem néha nem...mutattam másnak is miket beszélgettünk, ő hogyan értelmezné, és nem tudta, van olyan amikor egyértelműek a jelei, de sokszor nem az. Én viszont kezdem úgy érezni egy irányú ez az érzés. Ő rám csak legjobb fiú barátként tekint.
2019. márc. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!