Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom legjobb barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom legjobb barátja (lány), féltékeny rám. Miért?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni hogy mindhárman osztálytársak vagyunk.Év elején még egész jól kijöttem a csajjal.Neki év eleje óta van egy "legjobb barátja"(azért írom így mivel a csaj elég sokszor vált legjobb barátot) akivel én úgy egy hónapja összejöttem.Mielőtt kavarni kezdtünk volna a barátommal már bunkó volt velem a csaj.(olyanokat mondott a hátam mögött rólam hogy:"nem is érti nekem hogy lesz e valaha is barátom hiszen nem vagyok szép")Majd mikor már majdnem összejöttem a barátommal hirtelen kedves lett és bocsánatot kért.(nem tudom hogy szándékosan vagy rászólt a barátom).És mióta összejöttünk folyamatosan bunkó és alpári megjegyzéseket tesz rólunk és rólam, sokszor ezt a legjobb barátnőmnek címezve.Már nekem is és a barátomnak is elege van belőle de azt hogy miért csinálja a csaj nem tudjuk.Általában ilyenkor arról van szó hogy elhanyagolva érzi magát de ő nem mivel elég sokszor akart beszélgetni vele a barátom.Meg azt meg lehetne beszélni normális körülmények közt.

Az lehetséges hogy tetszik neki a barátom?

Ja és a célja hogy elválasszon engem és a barátom vagy engem és a legjobb barátnőm.

Bocsi hogy ilyen kacifántosra sikerült de már én sem értem ezért kérek segítséget innen.Előre is nagyon köszi annak aki válaszol.



2020. jan. 12. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tuti bejön neki a pasi és megeszi a sárga irígység:/

De próbálj attól még rendes lenni, és akkor nem tud ellened tenni semmit

2020. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!