Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hátrányból indulok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hátrányból indulok nálatok ha 162 centi vagyok?

Figyelt kérdés
18F
2020. jan. 14. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

derítsd ki orvosnál hogy lezáródtak-e már a növekedési lemezek, ha nem akkor tesztoszteron/növekedési hormont beinjekciózni


hacsak nincs szupermodell arcod, ekkora mérettel kevés sikered lesz. nem csak lányoknál, hanem bármilyen szociális dologban. sajnos az emberek hajlamosak (még akaraton kívül is) lenézni ha csak ekkora vagy

2020. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A lányoknak az ideál általában olyan barát, aki legalább ugyanolyan magas vagy magasabb. De csak hogy pozitívat is mondjak, én például alacsonyabb vagyok nálad, így csak annyi a feladat, hogy keress egy hasonló kerti törpe magasságú lányt. Az ilyesmi alkat meg genetika kérdése, nem kell ehhez semmilyen injekció. :D
2020. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%
Vannak lányok akik 160cm-nel is kisebbek pl 158 (mint en, és jó pár lányt ismerek aki nálam is alacsonyabb) az én barátom elég magas de nem zavarna az sem ha alacsony lenne.. Egy nálad is alacsonyabb lánynak ez biztosan nem fog gondot okozni, de lehet egy magas lánynak sem. Nem a külső a fontos, hanem a belső ami meg tart :)
2020. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egy ilyen magas srác ha amúgy aranyos, helyeske és a személyisége is bejön.
2020. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy lemaradt h 18/L és 165 cm vagyok, de az nem nagy különbség, úgyhogy kb egymagasnak néznénk ki.
2020. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nem, mert alacsonyabb vagyok mint te.
2020. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
barátom alacsonyabb nálam
2020. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

Pontosan tudod, hogy IGEN.


100-ból 80, alapból offol. A maradék 20-ból 18-nak megfelelHETSZ, ha jó pasi vagy és lesz lóvéd.

Az a maradék 2 meg...lehet, hogy soha nem találkoztok.

2020. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mert én meg 163 vagyok:D

Amúgy az utolsó légyszives ne döntse már el, ha nem lány! Nem kéne a saját sikertelenségedet másra kivetíteni

Képzeld el, hogy sok lánynak az alacsony fiúk jönnek be, soknak meg a magasak, van akinek a vele egy magas stb...

2020. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy normális lánynak nem számít a magasságod.
2020. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!