Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi az a távolság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az a távolság aminél még eltudtok képzelni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok ha tetszik a másik fél és többet akartok mint neten beszélgetés akkor meddig vagytok hajlandóak elmenni? Nyílván hosszútávúra gondolok. És hogyan oldanátok meg? Mikor ki megy? Vagy félútnál valahiva beültök? És inkább távolság vagy idő a mérvadó? Mondjuk én BP vagyok itt rengeteg közlekedési lehetőség van, kint vidéken nem tudom ez hogy megy? Bár én úgy vagyok vele hogy max itt BP messzebb nem találkoznék vagy képzelné bele többet puszta csevegésnél. Egész BP aljától a tetjéig olyan másfél durván 2 óra. De erre értettem azt a kérdést is, hogy távolság vagy idő? Mert sok átszállás kis távolság is sok idő. Vagy mondjuk nekem nincs jogsim de itt a belvárosban borzalmas leghet és akár 15km is lehet 2 óra a sok dugó meg balesetek miatt:D

Szóval nagyon kíváncsi vagyok ti hogyan viszonyultok ehhez a dologhoz:)

18/F



2018. aug. 1. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem ezerkilóméterekről és hónapokig nem találkozásról beszélünk, akkor szerintem a távolság nem akadály. Mi 200 km-re vagyunk egymástól, s átlagosan 2 hetente együttvagyunk vagy 4, vagy 2 napot.
2018. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krúdy Gyula ***** válasza:
32%
Én jelentkeztem a Mars expedícióra, de a menyasszonyom nem támogatta. Próbáltam nála a távkapcsolatok mellett érvelni, de végül vissza kellett mondanom. Szerinte a 225 millió kilométer túl sok. Meg a posta is macerás lenne...
2018. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!