Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az lehetséges szerintetek...

Az lehetséges szerintetek hogy valakivel még személyesen nem találkoztál és már eltudnál vele egy kapcsolatot képzelni?

Figyelt kérdés
Nemrégen megismerkedtem egy lánnyal itt tök jó fej beszélgetünk is sokat és tényleg elég sok mindenbe hasonlítunk nagyon szimpatikus meg minden és egyszer csak azt vettem észre magamon hogy folyton nézegetem az oldalt hogy írt e és szinte már hiányzik. Arra gondoltam, hogy már egy ideje nem volt barátnőm és azért vagyok így mert kivagyok már "éhezve" egy kapcsolatra. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2013. aug. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az illúzióknál nincs szebb

személyesen hamarabb elmenne a kedved

2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hmm... en pedig egy fiuval vagyok most igy, hogy itt ismertem meg. :) mivel total hasonlo helyzetbe vagy mint en, leirom neked noi szemmel hogy latom ezt. mi is tok sokat beszelgetunk a sraccal meg minden es sajnalom, hogy messze lakik :( mert szivesen talalkoznek vele. de tudod felmerult az h eloben is ilyen jol eldumalgatnznk vagyjonne a kinos csend? esetleg mi van ha megsem tetszenek neki? szoval ugy erzem nem tudnam kijelenteni hogy latatlanba legyen valami :/ az egy-ket talalka utan derulne ki :)
2013. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elképzelni bármit el lehet.
2013. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát látatlanba én se csak ez nekem eléggé furcsa helyzet nem voltam még így. Mi is eléggé messze lakunk egymástól de ez igazából nekem sose volt akadály mert már vagy 7 éve kollégista vagyok voltak barátnőim és egyiknél sem volt gond a távolság még nyáron se... bár egyszer kerültem miatta egy eléggé sz*r szituációba mikor a lakhelyemtől majd 200kmre lakó lányhoz jártam el és szakítottunk ott voltam egy tök ismeretlen városba a buszom több óra múlva indult és lelkileg sem voltam a toppon.
2013. aug. 22. 22:26
 6/8 anonim válasza:
értem #/3. vagyok.. nem lehetne neked jobb ha kicsit kozelebbi helyrol valasztasszmagadnak baratnot? mert akkor tobbszor tudnatok talalkozni es elmenni valahova :) kevesebb stresszel is jarna szerintem.
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jól mondták,elképzelni bármit el lehet.
2013. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanígy jártam egy lánnyal, amikor valami sportos témánál benyögte, hogy: "igen, a barátom is szokta csinálni". Nehogy így járj! :)
2013. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!