Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nagyon gyerekes viselkedés, vagy én vagyok az értetlen? (oszt. Társam, szerelem, tanár, beadandó) 17/l

Figyelt kérdés

Osztálytársam szerelmes lett a nála jóval idősebb tanárba. Néhány hónaponként váltogatja, kibe szerelmes éppen. Mindig letargiaként éli meg, hogy nem jön össze, úgysem szereti viszont, stb.


Ma kaptunk feladatot a tanártól, egy beadandót. Ami érdekes, azt hamar megírom. El kell küldeni email-ben, jövő csütörtökig, hogy péntekre mindet elolvassa.


Osztálytársam rögvest letörölte a címet, amint a tanár felírta. Kérem tőle, írja meg, erre nem, várjak vele holnapig, de inkább hétfőig, vagy tovább. Az ok? Mert az ő beadandóján gondolkodjon. Senki nem tudja a címet. Lehet kézzel is írni, de ugye gépen egyszerűbb, az esetleges hibák miatt. Annyit ígértem, legkésőbb holnap délelőtt küldöm el, csak adja már meg azt a ro*adt címet, mert akkor lesz kész, amikor elküldtem, és akkor haladhatok tovább.


Idén érettségi, sok a tanulnivaló, fejben tartandó dolog, ezért akarom feledés homályába dobni a beadandó történetet.


Erre ő, teljesen kikel magából facebook-on, elkezd sértegetni, szappanoperába illő letargiát és "én nem értem a fájdalmát" előadni, és, hogy nem minden rólam szól. Szerinte jó lett a beadandóm, és amiért ilyen kitartó vagyok, ez máris támadás, hogy máson is kell járnia a pedagógus fejének az ő írásán kívül. Egyébként egyáltalán nem "rólam szól minden", egyáltalán nem, csak ő túlozza ezt el.


Szerintetek is hülyeség, vagy én látom rosszul?



2020. jan. 24. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de: mi van!?

Milyen cím, hogyan törölte le, hogy jön ez ahhoz, hogy beleszeretett, meg úgy általában MI?

Bocsi, de semmit sem értek. A beadandót, remélem, megfogalmazod kicsit jobban...

2020. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Osztálytársam rögvest letörölte a címet, amint a tanár felírta. Kérem tőle, írja meg, erre nem, várjak vele holnapig, de inkább hétfőig, vagy tovább. Az ok? Mert az ő beadandóján gondolkodjon. Senki nem tudja a címet. Lehet kézzel is írni, de ugye gépen egyszerűbb, az esetleges hibák miatt. Annyit ígértem, legkésőbb holnap délelőtt küldöm el, csak adja már meg azt a ro*adt címet, mert akkor lesz kész, amikor elküldtem, és akkor haladhatok tovább."



mi?

ezt légysz magyarázd el mégegyszer, mert én itt kicsit elvesztettem a fonalat

2020. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A tanár felírta az email címet, szünetben (jött és ment), mert órán elfelejtette. Az osztálytársam pedig azelőtt letörölte, hogy a telefonon a kamerára rá lehetett volna kattintani a fotózáshoz.
2020. jan. 24. 20:56
 4/20 anonim válasza:
91%
Nem normális ez a csaj. Én a helyedben hétfőn megkeresném a tanárt és elkérném az email címét, mert sajnos "valaki" letörölte a tábláról, így senki nem tudta felírni, csütörtökig még bőven el tudod küldeni. Ja, és ezzel a hülye pitsával nem állnék szóba többet.
2020. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem inkább PIHENNED KELLENE, mielőtt újra nekirugaszkodnál az ÁTFOGALMAZOTT, ÚJRAGONDOLT szövegrészeknek!


Nem véletlenül az ÉRZÉSEIDRŐL AKARTÁL írni részletesebben az eseményekkel kapcsolatban?!

2020. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves első, a szerelem és a beadandó, avagy email cím úgy jön ide, hogy nem akarja, hogy rajta kívül bárki is tudja, legalábbis még nem, hogy biztosan az övé legyen az első, hogy a tanár gondolatai az ő beadandója körül forogjanak. Legalábbis ebben reménykedik. A többiekre pedig azt írta, nekem, privátban, nem az osztálycsoportba, hogy írják meg kézzel, ha egyáltalán megírják, vagy ha nagyon kell, megadja, csak napokkal később.
2020. jan. 24. 20:59
 7/20 A kérdező kommentje:
Vagy csak szimplán a többieket nem érdekli, és elsőtől kezdve az utolsó pillanatban csinálnak meg mindent, ezért minek is aggódjanak addig. Ha megcsinálják egyáltalán.
2020. jan. 24. 21:08
 8/20 A kérdező kommentje:
Aki bunkózni akar kommentben vagy privátban, kímélje meg saját magát és engem. Nem vagyok fogyatékkal élő, köszönöm mindenkinek a feltételezést.
2020. jan. 24. 21:11
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, még mindig nem értem, de:


- Az, hogy mivel írod (kézzel vagy géppel) teljesen függetlenül attól, hogyan fogod beadni (papíron vagy elektronikusan). Ennek oka, hogy a kézírásos anyag is szkennelhető, és a géppel írt is nyomtatható.

- Ha valamelyik 17 éves, majdnem felnőtt embernek eszébe jutott a táblára írt e-mail címet először ELOLVASNI, mondjuk ne adj' Isten olyan célból, hogy KÉZZEL felírja egy papírra, akkor lehet, hogy emlékszik rá, ugyanis sokan vizuálisak. Ez persze nem valósulhat meg, ha gondolkodás nélkül a telefonod után nyúlsz, és nem is igazán figyelsz oda.

- Lehet írni a tanárnak, és elkérni az e-mail címet (jó lenne odaírnod a szövegben, hogy e-mail címről van szó, mert én végig azt hittem, a fogalmazás megadott címéről beszélsz, hogy az nincs meg)

- Az osztálytársad egész egyszerűen idióta. Nyilván a tanár majd beleszeret attól, hogy csak az övét kapja meg, mert a többiek nem fogják tudni hova küldeni. Teljesen logikus, nincs is több kérdésem.


Most komolyan, hova korcsosul még az emberiség!?

2020. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ó, én tudom, hogy nem ettől fogja meg, hogy elküldi a beadandót. Csak ebben a tanévben már háromszor találta meg a viszonzatlan igaz szerelmét, aki nélkül nem bír élni. Vagyis, a történelem tanárral együtt már négyszer.
2020. jan. 24. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!