Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen ajándékötlet annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen ajándékötlet annak a lánynak a szülinapjára, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Kollégista, így igencsak nagy kincs náluk az étel. Gondoltam bevásárolok neki a kedvenc kajáiból és egy szobatársával beküldöm neki (pont vasárnapra esik). Még valami aranyos üzenetet mellékelnék. Szerintetek? De más ötleteket is szívesen fogadok, mert nagyon nem vagyok ilyen téren kreatív.

2020. jan. 26. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Fhuu ez nekem nagyon tetszik

Voltam koleszos és tuti örültem volna ilyennek

Csak azért ne valami gagyi kaja legyen ,mert hamár ajándék akkor valami csoki meg nasi meg ilyesmi szerintem jobb mint a kenyér meg a felvágott xd persze gondolom nem ilyenre gondoltál te sem ,de na érted

2020. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szuper ötlet! ☺
2020. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg hogy örültem volna egy jó magvas kenyérnek is koliban :D

Jó ötlet, tetszik, de elsővel ellentétben én nem csak csokit vennék, mert az csak nasi. Hanem magvas kenyeret!!! :D

2020. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Nem CSAK csokira gondoltam

Lehet normális kaja is ,nem csak nasi

De kajából szerintem valami különlegesebb ,vagy hogy mondjam

Ezért irtam h nem kenyér meg felvágott xd nem szó szerint gondoltam


Am koleszban én a tescos tigris kenyérért voltam oda xd

Szóval a lényeg h szeresse a csaj az adott kaját

2020. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagy sikert aratott az ajándék
2020. febr. 13. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!