Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a barátnőm fiúját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik a barátnőm fiúját öleléssel köszönteni?

Figyelt kérdés
Általában megöleljük egymást, de ma egy másik barátnőm azt mondta őt tuti zavarná. Lehet hogy őt is zavarja csak nem akarja megmondani?
2020. jan. 29. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátnőm volt egy barátnője se ölelgetett, csak köszöntek, még azok is akik amúgy ölelősek. Egy kivétel volt csak, az egyik exem huga.


(Ölelősek alatt azt értem, akik kb mindenkinek így köszönnek aki nem idegen.)

2020. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összejöttek, mindkettőt ismertem, és jóban is voltunk, ölelésekkel köszöntöttük egymást/búcsúztunk el egymástól nap végén. Összejöttek, de attól még tudják, hogy semmit nem akarok a sráctól, így csak azért, mert megölelem, nem fog megsértődni. Itt a lényeg az, hogy attól, hogy együtt vannak, még nem birtokolja őt a lány, és nem fogja megváltoztatni az összes eddigi szokást. Ezelőtt se jött be a srác, ezután se fog, így nincs miért aggódnia. De ha zavarná, megmondaná.
2020. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, a legjobb válasz😀 : finoman rákérdezhetnél barátnődnél, hogy őt ez zavarja-e. Pl.: -A napokban gondoltam, hogy neked zavaró lehet-e hogy megölelem köszönésnél a (most már?) barátod? Csak azért kérdeztem, mert tekintettel szeretnék lenni erre, nincs semmi jelentőssége...

Te hogy vagy vele?

És el fogja mondani... Aztán majd mosolyogtok vagy nevettek egy jót. Azt is el tudom képzelni, hogy hogyha nem kombinálja túl, jól fog neki esni a kérdésed.

2020. jan. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!