Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy két kamasz fiú öleléssel vagy puszival köszönti egymást?

Figyelt kérdés

45 éves nő létemre eléggé meglepődtem amikor az egyik pláza "kajázójában" ültem, és láttam hogy ül az egyik asztalnál egy fiú és a barátnője, csókolóztak. Majd megjött a másik fiú is a barátnőjével. Odamentek egymáshoz, puszi-ölelés mindenkinek. (fiú lánynak, lány fiúnak, fiú fiúnak, lány lánynak)

Csak nekem fura hogy két fiú puszival üdvözölte egymást?



2017. aug. 20. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Ez teljesen normális.
2017. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem- nem csak neked :D 18 éves fiú létemre max a legjobb barátom ölelem meg de az is csak kivételes alkalmakkor, egy férfi kézfogással köszön és tiszteli meg a másikat nem pedig puszilgatással csak már sajnos ez is a divat része lett és túl sokan követik :D, mondjuk én kicsit konzervatívabb vagyok az élet egyes területein, szóval lehet ezért nem tolerálom ezt a viselkedést..

18f

2017. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha a lányoknak szabad, akkor a fiúknak is
2017. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Nincs ebben semmi fura. Felnőtt férfiak is szokták így üdvözölni egymást.
2017. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

4es a megállapításod enyhén beteges és téves, mert ilyen alapon a férfi az sminkelhet, női ruhákba járhat, festheti a körmét és a többi és a többi , értem én hogy 2017 van és az "egyenlőség" a menő, meg hogy mindenki mindent megtehet mert csak önmegvalósító életmódot folytatnak, de attól még bu*lni nem kéne, még az ölelésre azt mondom hogy elmegy mert van hogy én is csinálom, de a puszi az szerintem már egy kicsit átnyúl a határon, mint a hipotézised mi szerint amit egy nő/lány megtehet azt egy srác is, mindegy nem szítok vitát meg ez ellen úgyse tehetek ha ilyet látok csak szimplán nem veszek róla tudomást , neked is ezt kéne tenned kérdező :D

3-as voltam.

2017. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Általában a "lakótelepi" jellegű proliknál dívik ez. Kőbányán én is láttam ilyet. És sajnos nem vicc, hogy a tanulatlanabb, suttyó, focista kinézetű, gyros-t zabáló fiatalemberekre jellemző ez.
2017. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
7: Ez egy baromság. Felnőtt, öltönyös, tanult, kifejezetten jó anyagi helyzetű férfiaknál is látom rendszeresen.
2017. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

8.


A proliság ma már nem anyagi jellegű fogalom, tehát egy jómódú ember is lehet proli.

A proliság a kultúra nélküliséget jelenti,

2017. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem látok bele a dolgaikba, lehet hogy hosszabb ideje nem látták egymást és megörültek egymásnak.
2017. aug. 20. 17:52
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell ebbe bármit belelátni?

Azért mert te nem vagy ilyen, még nincs benne semmi rossz.

2017. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!