Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis cégnél férfi főnöknek nem...

Kis cégnél férfi főnöknek nem illenék nőnapon köszönteni az alig néhány női alkalmazottat?

Figyelt kérdés

Kis cég össz tizenpár fő, ebből 5 nő.

A férfi főnöknek nem illenék köszönteni az alig néhány női alkalmazottat nőnapon?


Nem nagy ajándékkal csak apró figyelmességgel, 1 szál virág, 1 üdvözlőkártya ilyesmi? Tán nem jutna szegényházba a főnök emiatt?


Nem ez lenne az alap ha már a fizetéssel olyan "jól megbecsüli" a női alkalmazottait (=minimálbér)?


2019. márc. 8. 11:10
1 2
 1/18 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Nőnap arról szólna, hogy ugyanannyi fizetés járna ki nekik is, mint a férfi alkalmazottaknak ugyanabban a munkakörben.
2019. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"mint a férfi alkalmazottaknak ugyanabban a munkakörben."


Rosszul fogalmaztam valóban, a ffiak is annyit keresnek itt mint a nők (minbér) ők is keményen meg vannak becsülve

2019. márc. 8. 11:22
 3/18 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi pont elég. Akinek van fontos nő az életében az köszöntse fel, de az se kötelező. Pénz szórás ez is.
2019. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem ennyi pont elég"



Már mi a pont elég? a nulla a semmi? A minimálbér az pont elég vagy mi az elég?

2019. márc. 8. 11:35
 5/18 anonim ***** válasza:

Én viszonoznàm a kedvességet azzal, hogy új munkát keresnék. Nevetséges, hogy minimálbért fizetnek.

Amúgy a nő napra visszatèrve, jobb helyeken illik egy kis aprósággal kedveskedni.

Ahol megbecsul a főnök, ott alapból nem minimálbért ad és gondol az alkalmakra.

2019. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Idióta ünnep
2019. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Idióta ünnep"


ezzel maximálisan eygetértek de ez nem a kérdésemre a válasz hanem mellébeszélés terelés.


Az is idiótaság hogy reggel "jó reggeltet" köszönök miközben dehogy kívánok én bármiben is jót bizonyos embereknek (sőt) de mégis ezt köszönök mert nem akarom hogy tajparasztnak nézzenek.

2019. márc. 8. 11:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a minimálbérnek a nőnaphoz?


Ennyiből nem lehet megmondani, hogy a minimálbéres fizetésed a munkához képest sok vagy kevés-e.

A virágot pedig nem a főnök veszi, hanem a főnök adja a cég nevében. Jobb helyeken


De gyanús nekem, hogy ez csak Balázsína újabb agyszüleménye

2019. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"A virágot pedig nem a főnök veszi, hanem a főnök adja a cég nevében. J"


AZ ajándékozott szempontjából ez mindegy, kap vagy nem kap ez a lényeg.

2019. márc. 8. 11:47
 10/18 A kérdező kommentje:

" fizetésed a munkához képest sok vagy kevés-e."



Még a végén kiderül hogy még a minbér is sok az ittenieknek igaz-e?

2019. márc. 8. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!