Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mai világban két évtizedes...

A mai világban két évtizedes jubileum alkalmából nem szokás köszönteni a dolgozót a munkahelyén a cégnek?

Figyelt kérdés

Azért a mai diliház ugrálós világban nem nagyon fordul elő hogy valaki 20 évet egy helyen húz le.

Én igen. Itt vagyok 20 éve. Semmit se kaptam pedig a forduló már nov elején megvolt.Még annyit se mondtak hogy na szép volt.

Pedig a főnököm és annak a helyettese is itt van még nálam is régebben.


2019. dec. 23. 09:40
 1/10 anonim válasza:
56%
Nekem amikor a 20 évesem volt tudtam meg hogy leépítenke 1 éven belül. Ez volt az "ajándék"
2019. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

20 év munkatapasztalat mellett sem tudsz helyesen írni.


Remélem nem irodában dolgozol.

2019. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez cég függő. Nálunk adnak egy oklevelet, egy kis szobrocskát emlékbe +1 havi fizetést. Jövőre érem el a 10 évet. 20. évnél +2 havi fizu.
2019. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez cég függő. "


Az tuti. Mert itt még annyit se mondanak hogy na kösz haver a 20 évet. Nemhogy pénz!!


Ja és tudod hány olyan dolgozója van a cégnek rajtam kívül aki 20 éve (vagy akár 10 éve...) itt van? A főnököt leszámítva hát NULLA.

És még így se ér meg nekik egy köszönömöt se.

2019. dec. 23. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Bazsi, múlt héten még csak két éve voltál a cégnél, előtte meg 15 évet hazudtál.
2019. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szia Balázs.
2019. dec. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A jubileumi elismerés nem járandóság. Van olyan cég, ahol ápolják a hagyományt, hogy felköszöntik a tartósabb ideje ott dolgozókat és van olyan cég, ahol nem kísérik figyelemmel, nem ünneplik meg ezeket az embereket. Ellenszenvet fog kiváltani belőled, amit most fogok írni, de ettől még igaz, hogy a munkahelyen eltöltött évek száma nem tükrözi híven az érintett munkaerő hasznosságát, hatékonyságát, - semmit nem jelent, hogy a Piri néni 20 éve sikál felemás sikerrel húgykövet egy focipályányi húgykőbarlangban.
2019. dec. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

"de ettől még igaz, hogy a munkahelyen eltöltött évek száma nem tükrözi híven az érintett munkaerő hasznosságát, hatékonyságát,“



Ellenben a főnökség totális alkalmatlanságát meg jelzi mert ha valaki megtűr 20 évig egy „felemás“ munkaerőt nos ott nem a munkaerő a felemás hanem a főnök, ő az aki alkalmatlan ő az akit ki kell vágni.

Ha annyira rossz az az ember miért nem rúgta ki? Ha rossz és nem rúgta ki---> akkor magát a főnököt kell kivágni mert egy rossz emberre költi a cég pénzér 20 éve.


Ha meg jó ember, jó munkaerő és a cég ezt semmi plusszal nem honorálja---> akkor meg kérdés és miért nem? Alkalmas a főnök a feladatára ha nem ismer fel egy jó munkaerőt?

2019. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki az a Bazsi? :D
2022. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3-as,elértem a 10 évet, még mindig itt vagyok de nem kaptam oklevelet és szobrot sem, viszont kijött egy utasítás, hogy 10 évnél már nem fix 1 havi bér jár csak bruttó 200e Ft de az is csak a következő év végén, így azt sem kaptam meg.
2022. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!