Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok, szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szakítsak a barátommal, mert nem egyezik a véleményünk (pia, cigi;részletek lent)? 18L

Figyelt kérdés

Ahogy elkezdtem a gimit azonnal beleestem az egyik osztálytársamba, akitől természetesen mindig kosarat kaptam. De engem sosem tudott végérvényesen megrendíteni az érzéseimben. Most 3. év végére derült égből villámcsapás szerelmet vallott a srác és azóta együtt vagyunk.

A probléma az, hogy ő rendszeresen iszik és cigizik (Egy éve csinálja ezt kb), míg én elítélem ezt a két tevékenységet. Ebből következik, hogy az életlátásunk is sokban különböző. És ő is tudja hogy mit gondolok a káros szenvedélyeiről, mindig megígéri hogy nem teszi. Aztán, ha úgy adódik, engedélyt kér, hogy had csinálja, és én nem tudok nemet mondani. Mert valamiért rögeszmésen szeretem.


Mi lesz ennek a vége, szakítsak még most?

(Szeretnék tanácsot külső személytől aki globálisan átlátja a szituációt, vagy volt már ilyen helyzetben.)



2018. júl. 26. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember él ezzel a káros szenvedéllyel, ha nem minden hétvégén részeg meg 0-24 árad róla a bagó szag, akkor vagy elfogadod így, vagy otthagyod.
2018. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nos ha Ő a tipikus ,,menő” fiú az osztályban akkor úgysem fog felhagyni vele. Leszokni róla nem könnyű. Említetted már neki, hogy mennyire zavar ez téged? Ha igen és ennek ellenére még mindíg csinálja akkor valószínűleg nem vagy rá akkora hatással, hogy tegyen valamit az ügy érdekében. Ha már nem tudsz élni ebben a kapcsolatban akkor szakíts de ha nem ennyire súlyos akkor szerintem ahelyett, hogy elfordulnál tőle talán a támogatás és a segítség jobb megoldás lenne. Ha pedig még osztálytársak vagytok akkor tényleg próbáljátok megoldani mert a szakítás sok kellemetlen szituációt szülhet.
2018. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemfogja leszokni. :)
2018. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!