Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, ha egy srác rosszfiús, viszont ugyanakkor nem egy egy suttyó, hanem értelmes, művelt, és kedves is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem leszel művelt hogy nem vagy egy suttyó proli.
2020. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg igen, ha kedves. :)
2020. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nagyon is :D
2020. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A "rosszfiús" alkatok nagyon nem műveltek. Művelt nem tesz olyat, amit pl egy tipikus "rosszfiú".

Inkább akkor kis csibész vagy csintalan fiú :D

2020. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, nagyon.
2020. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy nem. De egyszer rám akadt egy igazi rosszfiú. Nem, nem volt művel, sem okos, de azt sem tudom rá mondani, hogy buta volt vagy nem értett semmihez. Inkább nem volt iskolázott, de ettől függetlenül kb mindent meg tudott csinálni. Jó volt a dumája, nem volt suttyó, kedves volt, és sokat keresett engem, tényleg udvarolt, ami nagy szó. Engem nem is zavart az, hogy ő "csak" egy ép.ipari munkás, inkább ő volt az aki sokat emlegette azt, hogy hozzám képest buta. Pedig én sem vagyok diplomás. Én soha nem néztem őt le, vagy tartottam magamat okosabbnak nála.

Mindenesetre azt hiszem nem jön be ez a stílus, de Ő kivétel volt.

2020. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen nagyon is. Egy ideje arra ébredtem rá, hogy ez a személyiség az ideálom :)
2020. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak is az ilyenek jönnek be! Bevállalós, de mégis okos és kedves! ÉS fontos h figyelmes legyen! :D
2020. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!