Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy olyan lányhoz akivel még szinte 2 mondatot sem beszéltünk? (több dolgot írok lennt)

Figyelt kérdés
2.éve osztálytársam most,már az elejétől nagyon tetszett,elmondani nem tudom mennyire,de sok fiú haverja van még más osztályokból is,info osztály és így csak 1 barátnője van akit ismerek. Szünetekben kimennek,ugye ezek a "menő" társaságok akik lemennek cigizni meg ők a Janik. Már az elejétől tudtam,hogy ez veszett ügy. De sok jel volt még akkor amikor új volt az osztályban,hogy tetszhetek neki,a terem másik végéről nézett,ha mögöttem ült a szemem sarkából láttam,ha elment mellettem akkor meg lehajtotta a fejét. Tök nyitott és közvetlen mindenkivel a csaj ,de tőlem mintha "félne",lehet a komoly természetem miatt,pedig belül nem vagyok olyan mint kívülről látszik. Még egy tollat is halkan dadogva, elpirulva meg kitágult pupillákkal kért. Aztán nyáron barátja lett és tegnap láttam fb-n,hogy mindketten berakták magukat "egyedülálló"-ba. Mondjuk ez nem biztos,hogy azt jelenti,hogy szétmentek,mert hát ez csak egy oldal,de gondolom nem poénból csinálták. Egyből eszembe jutott ,hogy ez lehet egy 2.esély és hátha közelebb tudnék kerülni hozzá.. De fogalmam sincs hogy kéne,annyi más haverja van..
2017. jan. 31. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele minél többet, találj közös témát. :)
2017. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az oké,de nem tudok odamenni,ez a baj. Akikkel lóg nem azt mondom,hogy rosszba vagyok,hanem olyan semleges,köszönés és annyi. Én nem tartozom az ő hogy is mondjam..kategóriájukba. Hogy nézne már ki,ha random odamennék ahhoz a 7 fős társasághoz beszélgetni vele

Amúgy elfelejtettem kort írni,17,17.

2017. jan. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!