Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan sráccal, aki szeret táncolni?

Figyelt kérdés

Ha a párotok szeretne veletel táncot tanulni, vagy csak simán alkalmanként táncolni veletek egyet, az számotokra vonzó, vagy inkább rontja a "férfi" képet?


Én szeretek táncolni, de nem tudom, hogy a lányok szemében ez pozitív tulajdonságnak számít-e, vagy sem.


Szerintetek?



2020. febr. 13. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok lánynak főnyeremény az ilyen! Nehogy abbahagyd a táncot! Táncolni szerető lányt keress, meg fog becsülni! :)

Egyáltalán miért akarnál olyan lányt, aki nem szeret táncolni, ha neked ez az egyik legkedvesebb hobbid? Ne akarj mindenkinek megfelelni (úgyse fog sikerülni, garantálható).

2020. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem táncolnék vele, mert botlábú vagyok, de az nem zavarna, ha ő akarna járni tanulni.
2020. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nálam igazából semleges... Én szeretek táncolni, a barátom meg elég béna benne, csak keringőzni tud, de azt se olyan jól. Nekem ez nem lenne döntő tényező.
2020. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

táncos vagyok, különösebb illúziók nélkül, már azon is meg szoktam lepődni, ha valkai nem nyögi be nagy lekezelően, hogy "ja, táncolsz? az nem is sport"

mindenképpen pozitív.

2020. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Én balettozom és eddig minden lány pozitívan reagált, amikor kiderült.
2020. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. :) Szerintem az nagyon jó dolog, ha egy srác tud táncolni. :)
2020. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
4 a tánc az tenyleg nem sport ... ellentetben a boxal 😂😂
2020. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy nagy plusz pont.

Én szépnek tartom a páros táncot, és szívesen meg is tanulnám.

Általános iskolában táncoltam is, de már abba hagytam.

És ha lenne párom nagyon szívesen táncolnák vele.

2020. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pozitívan csalódtam. :)


Már csak egy barátnőt kell találnom 😅😂

2020. febr. 17. 19:55
 10/10 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, nézz fel táncpartner kereső oldalakra és keress magadnak egy fiatal csajt, és járj el vele társastáncolni! :) Hidd el, imádni fog téged a lány, és meg fog becsülni, ugyanis ebben a SPORTBAN nagy hiány van a fiúkból :/


És kedves heteske, igen, táncolok. Nem, nem sértődök meg ha valaki azt mondja hogy nem sport. De mint mindenki másnak aki ezen a véleményen van, neked is elmondom, hogy nagyon szívesen elviszlek egy nyomatós órára, vagy egy technikára, esetleg erősítő órára. :D

2020. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!