Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiúk, ti hogyan álltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúk, ti hogyan álltok az ázsiai lányokhoz?

Figyelt kérdés
Együtt tudnátok lenni vele, vagy csak magyar lányok jöhetnének szóba nektek? Természetesen komoly kapcsolatra értem.

2020. febr. 19. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem még nem tetszett ázsiai lány, de ez nem jelenti azt, hogy ne lennének szépek és értékes emberek. Nem igazán találkozom velük a baráti társaságaimban, csak látom őket az egyetemen.
2020. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha külsőre az én esetem, és a személyisége is egyben van akkor minden további nélkül. Ha az előbbi tényezők stimmelnek és ázsiai is, az meg plusz pont mert érdekelnek a kultúrák. Maga a lány mentalitása, szokásai, a családi kapcsolatok stb... Illetve benne van az a plusz hogy ázsiai... Szóval.. érted.. 😃
2020. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!