Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalkon miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon miért van ez?

Figyelt kérdés

1. Ahogy belépek, és beírok 2 mondatot, kilépnek..

2. Perverzkednek mint állat, de mikor felmerül az, hogy insta/snap/face/képküldés, kilépnek.

3. A fiúk nőnek adják ki magukat, és erre azt mondják magyarázatnak, hogy "nemdob lányt" (uhum, tehát akkor jó a pasi is, vagy mi? :D)

4. Mindenki más korosztályba lépked be.

5. A fiúk első szava: pervi vagy? , perverz vagy?, szerepjáték?. (Igen, bevallom, énis 1x beléptem párszor trollkodni).

6. Ahogy észrevettem, csak dagi, ronda csajok vanna fent.. Eddig 1 hónap alatt kifogtam kb 5 szép lányt (ebből 2 ribis, 1 depressziós aki olyan, minta a marsról jött volna, a másik kettő pedig 13-14 éves).

Van bajjal az oldallal, jócskán... :D



2020. febr. 21. 01:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Uh, helyesírási hibákért sorry, de lassan hajnali 2 :P
2020. febr. 21. 01:27
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Az értelmesebb réteg csak trollkodásra használja. Másra nem igen jó, csak időelütésre. Nagyon ritka eset jó fejeket kifogni, de nem mondanám komoly ismerkedős oldalnak. Arra jó, hogy felmész, beszélgetsz valakivel névtelenül egy negyed órát, majd megint megismétled valaki mással.

Hogy miért van ez? 🤷‍♂️

Jó kérdés:D

Ne fűzz hozzá sok reményt, és máris többet nyújt mint az elvárásaid.

2020. febr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
A fiúk sem helyesek...
2020. febr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Én ott ismertem meg a barátomat, és ő nagyon jól néz ki (szerintem), és én se vagyok azért csúnya, szóval van még remény :D

17/L

2020. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Alapból nem társkereső oldal, inkább csak egyszerű beszélgetésre jó. Ezen belül mindenki arra használja amire szeretné, van aki párkeresésre, van aki szimpla beszélgetésre, van aki szerepjátékra.

Én szoktam nagyon jókat beszélgetni értelmes lányokkal, volt olyan hogy 2-3 órát beszélgettem valakivel. Tény hogy nehéz ilyen lányt kifogni, meg biztos pasit is, de néhány újrakeresés után találsz valakit.

Azt az egyet nem értem én sem, hogy ha a fiú lánynak adva ki magát keres beszélgetést fiúval, akkor az mire jó? Lehet fiúként is fiút keresni, akkor legalább a másik fél is normálisabban fog hozzáállni a beszélgetéshez. Ezzel a felfogással csak az időt pazarolja, semmi poén nincs benne, inkább szánalmas szerintem.

De ahogy írtam én szoktam használni, de csak egyszerű beszélgetésre ha éppen unatkozok vagy van egy kis felesleges időm és nincs kedvem máshoz. És néha tényleg lehet érdekes emberekkel találkozni :)

2020. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Most mégis mit lehet várni egy olyan oldaltól, aminek az a neve, hogy anotalk? Alap, hogy nem normális emberek járnak oda.
2020. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Veled van a baj,hogy egy ilyen oldalt komolyan veszel.Nem ott kéne ismerkedni.
2020. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%
Azért adják ki magukat nőnek nőt keresve mert akkor előbb dob ki partnert és jön az első mondat sziakorpasivagyok
2020. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
90%-ban 14-16 évesek használják, 5-ben idősebbek ugyanazon az agyi szinten, 5%-ban meg talán értelmesebb emberek. Az a baj, hogy a csúnya emberek itt mernek csak ismerkedni, ezért fogsz ki ilyeneket. Persze akad szép is csak olyan ritka, mint normális embert kifogni :D
2020. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
91%
Nem az oldallal hanem a felhasználókkal van a baj. Az oldal minden funkciójában jól működik. Arról hogy az emberek nem úgy használják ahogy kellene nem a website tehet.
2020. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!