Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalkon tényleg ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon tényleg ilyen furcsa lányok léteznek? (15/F) Ti hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Chaten ismerkedni nem lehet,főleg nem anotalkon. A lányok kétharmada biztos,hogy a Szia,kor?-ral kezdi. Meg gyakran érdeklődnek az instám felől,némelyikük uncsi,semleges válaszokat ad... Eddig 2 lánnyal beszélgettem el viszonylag jól. Én kíváncsiság,unaloműzés céljâbòl használom kizáròlag... Az egyik nem titulált helyesnek,de egy instagramos képtől sokmindent ne várjunk,mert nem olyan mint a valòság... Nem tartom magam csúnyának,szóval nem értem őket... Ritka a normális lány ott,az tutifix. Meg csak úgy ok nélkül kilépnek. Érthetetlen..:D

2017. júl. 28. 23:10
 1/8 anonim válasza:
88%
Azert a fiuk sem jobbak. Ugyanez jellemzi oket xd
2017. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális emberek nem anotalkon meg instán ismerkednek, pláne nem ott élik az életüket.
2017. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én kivételt képezek;)
2017. júl. 28. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
15 lány vagyok és szerintem én voktam ott az egyetlen normális lány😶 én fiúkkal beszélgettem a legtöbbet mert a lányok rögtön kérdezték hogy leszbi vagy bisex vagyok? Egyikse és ki is léptek a fiúk meg mind kiéhezett faszok.. az egyik leírta hogy miközben beszélgettünk rám masztizott de csak a személyiségemre mert képet nem küldtem(SENKINEK). Meg volt egy srác aki az apja barátnőjével szexelt..😶 úgyhogy rögtön letöröltem .. nem hiányoznak nekem a megzakkant emberek.. amúgy akkor egy kicsit csalódtam az emberekben.
2017. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem utolsó:) Sajnos sok az ilyen "kanos" :)
2017. júl. 29. 14:34
 6/8 anonim válasza:
Nekem is elegem van rendesen... -.-' Ott a legtöbb férfi "szkájpal" és "sznepcsettel" kezdi, nők persze biszexek... Egyszer kiadtam magam egy langyi nőnek és rögtön beszélgetésbe elegyedtem egy 13 éves biszex lánnyal, összesen két percig bírtam, utánna sokáig gondolkoztam az élet értelmén 😂
2017. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is 😕. Én csak beszélgetni szerettem volna, de az összes fiú azzal kezdte hogy "bevállalós vagy?" ,meg hasonlók...gondoltam hogy akkor majd beszélgetek lányokkal,hátha ők normálisak. Na az első lány akire meg ráírtam, megkérdezte hogy "anyukám jó nő-e?" Na itt végem volt...😂😂😂
2017. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az jó,akkor te is szerencsés vagy.:D
2017. júl. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!