Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek összejött már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek összejött már AnoTalkon egy fiú/lány?

Figyelt kérdés
Sikerült már egyáltalán valakinek társra találnia ezen az oldalon? :D

2017. ápr. 14. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem igazán. Sok a magát lánynak kiadó. Innen viszont igen, többször is.
2017. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszéltem eddig ott sok emberrel, de azért azt megállapítottam, hogy 10/8 ember perverz. És most ezzel lehet keveset mondtam. 😃

Érdekes volt, mert már elsőre egy normális srácot adott ki, de véletlenül kiléptem én hülye 😂

A második sráccal többet beszéltem, eljutottunk odáig, hogy bejelölöm facen de egy csomó olyan nevű ember volt, mint ő, szóval nem találtam.

Aztán már nem igazán találtam normálisabb srácokat, vagy ha igen, akkor nem az én korosztályomból.

Anotalkon szinte mindenkinek van valami fétise, beteges vágya. Furcsa egy hely, annyi biztos 😂

2017. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Három találkozóm volt, ebből az első két éve, a másik kettő meg most az utóbbi hónapokban. Az egyiket ami nemrég volt, szívesen elfelejteném, a többi jól sikerült.


Az a baj, hogy baromi nehéz lányok közül is értelmeset kifogni, 10-20-ból egy, akivel el lehet beszélgetni tényleg. (Azok közül, akik nem lépnek ki azonnal, miután megtudják, hogy 22 vagyok.) A legtöbb lányon érződik, hogy nem is akar igazából beszélgetni, csak unatkozott, azért jött fel. Én se a feleségemet keresem, de azért az kiábrándító, amikor már ötödjére is én kérdezek valamit, ő meg csak 2-3 szóban válaszol. Még azt is elnézném, hogy a legtöbben képtelenek helyesen írni, pedig nem szeretem, de ettől eltekintve is élvezhetetlen a dolog. Tegnap például egy olyan lányt dobott fel, aki szintén budapesti, és mondta, hogy nem telik valami jól a szünet, mert szakított a barátjával. Én felajánlottam, hogy menjünk ki valahova, de bunkó volt és olyanokat írt, hogy meg akarja ölni magát, én meg elköszöntem és kiléptem. Két lány van, akik értelmesek, és nagyon szívesen találkoznék velük, az egyikük Angliában, a másik Németországban él. Facebookon szeretünk beszélgetni, de nem az igazi, ezt érzik ők is szerintem.

2017. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 normális srácot ismertem meg ott. De az egyikbe csalódtam szóval......
2017. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem innen is onnan is volt kapcsolatom
2017. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3: Remélem,te se gondoltad komolyan,hogy valaki elmegy sétálni egy tök idegen emberrel..



Amúgy meg....csak szerintem gáz gyakorin ismerkedni? Oké,hogy valakinek egy véletlenül összejön, de ha valaki direktbe csinálja,szerintem menjen vissza általános iskolába.

2017. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ott ismertem meg egy nagyon kedves, aranyos fiút. Azóta minden nap beszélünk. :)
2017. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6:


Nem lettünk volna tök idegenek egymásnak, ha normális, később beszélgetünk Facebookon, és látja, hogy ki vagyok, és milyen vagyok. Amúgy meg volt már, hogy így találkoztam valakivel, mások nem problémáznak ezen. Gyakorin is ismerkedtem már, azt sem tartom gáznak, nem kell ebből ügyet csinálni szerintem.

2017. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Elmondom, nekem mik a tapasztalatim 23 éves férfiként.


Ez az oldal egyszerűen röhejes. Eleve, amikor leírom, hogy 23 vagyok, már jön is a kilépés sok esetben. De nem egyszer előfordul, hogyha bead valakit a rendszer, akkor az már egy szia után kilép.


Azok, akikkel a köszönésen és az életkor megismerésén túljutottam, a legtöbbje beszélgetésre alkalmatlan. Nem kérdeznek, a kérdéseimre pedig egy-két szóval válaszolnak. Szerintem a lányok legtöbbje csak azért jár fel, mer az anotalk-on keresztül egyszerűen csak élvezik, ha a pasik pedáloznak náluk. Mert ugye az ember igyekszik beszélgetni, ezek meg csak hátradőlnek, és olvasnak, várják, hogy szórakoztasd őket. Néha beírnak egy Igen/Nem választ, vagy valamit pár szóban, aztán úgy vannak vele, hogy "örülj paraszt".


Persze nekik ez teljesen kényelmes felállás. Szórakoztassák csak a pasik őket, elvégre a neten ők lehetnek a hercegnők. Aztán, amikor már beszéltél vagy 20 percet, akkor meg "na mennem kell szia!" vagy hasonló módon kilépnek. Vagy nem is szólnak semmit, és úgy lépnek ki.


Persze vannak más esetek is. Megvolt a köszönés, az életkor megismerése. Beszélgetés kezdődik, úgy tűnik, hogy végre találtál egy szimpatikus lányt. Persze ilyenkor is általában mi történik? Benyögi, hogy amúgy barátja van, ő itt csak unalomból van. Könyörgöm, mi a francnak kell akkor húzni egymás idejét?


Ha pedig találsz egy egyedülálló szingli csajt, akivel megvan a szimpátia, szinte törvényszerű, hogy elérhetetlen távolságban lakik. Ha meg elérhető távolságban lenne (mondjuk úgy 2 óra vonatút), akkor meg nem találkozna, mert "szülők nem engednék", vagy bármi idióta kifogásból.


Ja, és ha anotalkozol, a fényképed legyen nagyon-nagyon jó! Nyilván az értelmesek tudják, hogy egy fotó sok esetben rohadtul nem ad vissza semmit az illető tényleges vonzerejéről. Mindegy, hogy a való életben mennyire vagy vonzó, mennyire jó a kisugárzásod, ha a fotódról nem tűnik úgy, hogy szuperjóképű vagy, akkor cseszheted. Mindegy hogyan nézel ki valójában, a fotódon legyél nagyon-nagyon helyes! Különben kilépés lesz az eredményed.

2017. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
#8: Ez így megint más, de ha valakinek néhány perc anonim beszélgetés után bejelented, hogy "sétáljunk",akkor az inkább ijesztő, mint jó.
2017. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!