Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti foglalkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok egy ilyen lánnyal ha kiderülne ez?

Figyelt kérdés

A testvérem értelmi fogyatékos(a szívem szakad meg ennek a szónak a hallatán, de muszáj leírnom), ezért más mint a többi(nincsen testi hibája).

Én, a családom szeretjük és imádjuk. Sajnos azt vettem észre az elmúlt időkben hogy amint megtudták a barátnőim, osztálytársaim hogy nekem ilyen a testvérem elpártoltak mellőlem. Nem barátkoznak velem, és lenéznek. Sőt, volt olyan aki rá is kérdezett hogy tényleg? És melyik suliba jár? Mindezt röhögve. Most csak idéztem. Félek hogyha párkapcsolatom lesz, és be szeretném mutatni a családomat szégyellni fog, vagy ez miatt esélyt sem ad.


2020. febr. 25. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a jó ember. Ne félj majd összehoz a sors egy hozzád hasonlóval. (#4esssel egyet értek)
2021. febr. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!