Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit a srác?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk ( egyelőre) sajnos még csak online létezik, bár ott se túlzottan. Egy suliba járunk, emiatt régebb óta ismerősök vagyunk facebookon. Nemrég kitettem két képet ( kb 1 hónap eltéréssel), mindegyiket likeolta. Majd beaddolt snapchaten, illetve a suliban ha egy helyen vagyunk többször néz. EZ jelenthet bármit is? Kezdeményezni nem igazán szeretnék, de ha van valami ötlet, szívesen fogadom.
2020. febr. 27. 14:53
 1/1 anonim válasza:
Nem ismerem a srác személyiségét. Nem tudom, hogy inkább visszahúzódó vagy pedig nem. Lehet, hogy tetszel neki, de én szerintem szerelem csak akkor van ha a személyiséged is tetszik neki. Ha inkább félős, vagy ha fiatalabb akkor nem biztos hogy mer kezdeményezni. Szerintem menj oda hozzá, beszélj vele, és figyeld meg hogy hogy viselkedik a társaságodban! A leírtak alapján szerintem van esély rá, hogy valamit akar :)
2020. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!