Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Szörnyű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Szörnyű ember vagyok? És szerintetek ezt nemnek vegyem vagy vonakodó igennek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki nagyon aranyos meg kedves meg minden. De még két éve nyáron láttuk fürdőruhában és elég duci volt. Ezért elkönyveltük magunkban hogy dagi és nem jöhet szóba! Alapból folyton nagyobb bő ruhákat hord, ilyen a sílusa. Én nekem különös bajom nem volt vele, de mivel a haverjaim szívatták azzal hogy dagi így én is benne voltam! Viszont tegnap beleállt ebbe a dologba, megin szivattuk egy kucsit, erre mondta a barátnője hogy ne hagyja magát, megszólalt és azt mondta hogy csak azért teszi hogy a jövőbeli társait megmentse ettől. És hogy tudjuk kit nevezünk dagadtnak, és levette a pulcsiját. Basszus rohadt jó alakja van tök vékony, homokóra, (nagyon) nagy cicik, szép kerek fenék, valami csoda, mindenkinek leesett az álla. Majd fogták magukat és elmentek a barátnőjével. Már most teljesen beleszerettem alapból a személyisége szuper, de ez a test🤤🤤🤤. Ma randira hívtam és ezt mondta: Egy az hogy te érted a saját logikád? Tegnap a testem miatt bántasz, ma meg randira hívsz? Kettő hogy foglalt vagyok. Ez most egy vonakodó igen vagy egy nem? Légyszi segítsetek! 16F (16L)

2020. márc. 5. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam mint a lány. Lefogytam közel húsz kilót. Utána bármilyen helyes srác is hívott el randizni, ha előtte bántott, a haverjai előtt elküldtem a francba.
2020. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!