Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kocka fiú, bejövök neki? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka fiú, bejövök neki? Van egy srác akivel szerintem elég jóban vagyunk. Snapen beszélünk általában és sokszor reagál üzenetben arra amit küldök. Többször volt h órákat beszélgettünk es mindig új témát dobott fel ha elakadt volna a beszélgetés

Figyelt kérdés
Máskor viszont alig ír vagy egyáltalán nem. Suliban ha lát akkor mosolyog és köszön vagy valami vicceset beszól. Múltkor elhívott találkozni de akkor nem értem rá következő héten én hívtam egy szórakozóhelyre de nem jött.Igazából szereti a számítógépes játékokat és elég visszahúzódó szerintem még barátnője sem volt. Lehet h tetszek neki és van esélyem? Akkor hogyan próbáljak közeledni felé? Vagy csak barátként tekint rám?
2019. febr. 19. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp várd meg azt, hogy ő kezdeményezzen legközelebb is. Ha érdekelt vagy számára, megteszi. Ha nem, nem.

Ne "snapen" dumáljatok, hanem "ríllájf".


Milyen "vicceseket szól be"? Erre kíváncsi vagyok, :D

2019. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ha belépek a terembe akkor mondja h "jajj ne legyél már ilyen rossz" ilyenek
2019. febr. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!