Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha mondjuk utcán,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha mondjuk utcán, buszon, stb. többször is összefut a tekintetetek egy fiúval, az azt jelenti hogy azért szemezgettek vele mert bejön?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 17:50
 1/8 Semdor ***** válasza:
100%

Igen

17L

2019. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert többször is előfordult már velem ilyen, és néha már volt hogy annyiszor összenéztem egy lánnyal, hogy komolyan zavarba jöttem hogy esetleg van az arcomon valami? :D


20/F vagyok amúgy, azt kihagytam

2019. máj. 2. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül azért mert bejön. Néha csak szórakozásból gyakorlom a szemezést🤷‍♀️
2019. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kell rögtön arra gondolni, hogy bejössz neki. Talán ezzel csak azt akarja mutatni, hogy szeretne megismerni, szimpatikus vagy neki, nyíltan fordul feléd. De egy biztos, ha szemezget veled akkor nem vagy közömbös neki.
2019. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az eddigi válaszokat!
2019. máj. 2. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem feltétlenül...

Ezt tapasztaltam már! Ha te nézed őt, akkor simán szemezhet veled rövid ideig, de közben mégse jössz be neki. Szóval, legyél kicsit türelmes, ha többször szemeztek, amikor talalkoztok, akkor igen, van eselyed hogy bejosz neki. Csak lépj felé! Csak ne húzd az időt :D

2019. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem buszon sokszor van olyan, hogy akaratlanul többször szemezek idegenekkel, mert az ablakon szeretnék kinézni, ők meg pont "útban"vannak és a szemem automatikusan a szemükbe néz. :D
2019. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha bejön valaki akkor 99°, hogy biztos nem nézek a szemébe. A buszon meg elbújok a függöny vagy valami mögé.

Szóval, bárki ha engem lát, hogy a szemébe néz, az csak véletlen. Kifelé nézelődöm, ott vagy én meg bumm, véletlen belenéztem.(néha van kivétel.)

17/l

2019. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!