Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki az exemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki az exemmel?

Figyelt kérdés
Megvolt az oka a szakításunknak ezt kár tagadni. Részletesebben most nem mennék bele az a lényeg hogy ,,eléggé" szemét volt velem. De egy erős két hónap után úgy gondolom hogy ki szeretnék vele békülni. Csak hát nem tudom hogy ezt hogyan kellene lefolytatnom vele. Letiltott minden platformról. (Bár ez olyan hogy random felold aztán letilt megint). Egyedül telefonon áll módomban beszélni vele de inkább személyesen szeretném.

2020. márc. 9. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól értem? Ő volt a szemét veled és te szeretnél békülni? Súlyos.
2020. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Valóban az nem tagadom. Nem fogok hazudni még a sok átverés után is talán képes lennék együtt lenni vele..
2020. márc. 9. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Két hónap már eltelt, eléggé jó irányba haladsz a lezárása felé. Miért akarnál visszazuhanni abba az állapotba, amiben szenvetél? Legyen önbecsülésed és ne engedd hogy a szép emlékek megszépítsék a csúf valóságot. 2 hónap után azért ezt már akkor se erőltetném ha normális kapcsolat lett volna.


Ez az én véleményem, de te tudod mit akarsz. Ha megkeresnéd, akkor csak tudod hol lakik vagy a számát és felhívva összehozni egy találkozót, hogy beszélnél a kapcsolatotokról, a többit pedig személyesen.

2020. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Igazából 100%-ban lezártam az egészet. Értem ez alatt hogy közös ismerősökkel kapcsolat megszakítása, minden hozzá köthető dolgotól megszabadultam. Egyedül magamban nem zártam le teljesen. És közrejátszik ebben az hogy mivel középiskolás vagyok és (ha minden összejön) jövőre bővítették az osztálylétszámukat egy fővel személyemmel. (Ezt aztán megfogalmaztam) És ebből kifolyólag (sem) szeretnék rosszban lenni vele.
2020. márc. 9. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy nem akarsz rosszban lenni vele és az hogy ki akarsz vele békülni az két külön dolog. Egyébként is ha ő volt szemét veled, akkor miért te akarod kezdeményezni a kibékülést? Szerintem neki kellene, ha valóban úgy viselkedett ahogyan te elmondtad.
2020. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!