Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás? Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás? Nektek mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem beleszerettem a legjobb fiubaratomba

Igazából 2 lehetőségem van, mellette vagyok és segítek neki még a lányoknál is vagy lassan próbálom vele megszakitani

Most úgy érzem hogy talált egy normális lányt aki akar majd a barátnője is lehet és nagyon félek hogy tönkremegy vele a kapcsolatom

Sokszor már beszélni sincs vele kedvem, mivel tudom hogy nem én vagyok neki az egyetlen

Ez így furán hangzik, de én voltam az akivel sokáig fenn maradt, akivel órákig beszélt és csak engem jelölt meg a közösségi médiában, pedig sok lány odáig van érte

Úgy érzem ha jön ez a lany én el fogok veszni

Nemtudom hogy mitcsinaljak, de jelenleg csak a sirasra vagyok kepes


Az is elég ha csak leirjatok a tapasztalataitok, mert én még soha nem voltam ilyen helyzetben es nemtudom mit kéne tennem


Amúgy ez így nagyon összevissza van de most még a fogalmazás sem megy

17L


2020. márc. 11. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam/vagyok ilyen helyzetben. Annyi különbséggel, hogy nekem mindenki azt mondta, hogy adja nekem az apró jeleket, hogy tetszem neki, pletykák is voltak arról, hogy mi együtt vagyunk, de aztán mikor mások rákérdeztek nála, akkor azt mondta csak barátként tekint rám.

Szenvedtem, az biztos, osztálytársam még mindig, és így kb 2 év után tudom azt mondani, hogy mostmár én is csak a barátot látom benne. Úgyhogy mostmár nem zavar a dolog

2020. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja csak most jöttél rá h "szereted" eddig le se szartad friendzone most meg brüühühü...
2020. márc. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy maradt az, hogy utoljára még mielőtt összejön a lánnyal elmondod neki, hogy szereted és hátha viszonozza.

Jól érzed, ha összejönnek, több, mint valószínű, hogy háttérbe szorulsz így már nincs vesztenivalód. A fiúk nem szoktak csak barátok miatt sokáig fent maradni.

2020. márc. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 neked mi bajod?😂

A többieknek koszonom:)

2020. márc. 13. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd le azért, mi lett a vége.
2020. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, eddig még mindig fz😅
2020. márc. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!