Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, akik mertek lépni!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik mertek lépni! Hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozztátok, hogy ha bejött nektek egy srác, akit amúgy nem ismertek (neve is csak az "FBI képességeiteknek" köszönhetően derült ki), akkor ti mivel határoztátok el magatokat, hogy léptek felé? Illetve mit csináltatok?


Valamint fiúk, ti milyen közelítésnek örülnétek egy lány felől, akit nem ismertek?



Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. márc. 16. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

17/L

Fú... velem ez egy nagyon félénk fiúval volt... és tényleg csak az FBI tudásomnak köszönhetően tudtam meg a nevét

Igazábol, elég furi modon közeledtem felé XD...

Namost, azt tudni kell, hogy egy kempingben ismertem meg (jó sokat jártunk, és járunk is oda), tehát egyszerűbb dolgom volt, hisz minden nap láthattam. Folyton ‘követett’, mindenhol összefutottunk, és én ezt egyik nap megelégeltem, de jó értelemben. Éppen ilyen kis kocsiban húzogatott 4 kisgyereket (folyamatosan kisgyerekekkel volt, de az a fura, hogy mielőtt megtudta volna, hogy van egy baba öcsém, azelött ezt nem tette). Tehát elhatároztam, hogy odamegyek hozzá, és megkérem, hogy mi lenne, ha pár körre a kemping körül, az én öcsémet is elvinnè. (Azt hozzáteszem, hogy nagyon sokat szoktam rá vigyázni, tehát nem csak úgy ellopom anyától XD). Így is tettem, és hát mosolyogva igent mondott. Majd miközben ő húzta, beszélgettünk. És így ismertem meg a jelenlegi fiúm UwU

2020. márc. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
MERŐkanállal
2020. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen korrekt a közelítés, ne mondva csinált indokokkal jöjjön oda, hanem nagyjából sejthető legyen, hogy mit akar vagy ha már mondvacsinált indokokkal áll elő, akkor legyen értelmük, mint az elsőnél. 18/F
2020. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!