Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz jobb is, vagy ez ilyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz jobb is, vagy ez ilyen? (Csók)

Figyelt kérdés

Most 16 évesen voltam először buliban ,iváskor próbáltam tartani a mértéket ,csak az a gond ,hogy nem tudom mi az én mértékem (mert ezelőtt egyáltalán nem ittam ,még ünnepekkor se )


Mikor már elég részeg voltam ,a barátnőm és az egyik srác vissza kisertek a szobámba (táborban voltam ).

És a srác egy idő után lesmárolt(mikor már rajtam feküdt ),de csak egy 5perc után eszméltem rá,hogy mit csinál és ez volt az első csókom. De szörnyű volt egyszerűen ledugta a nyelvét a torkomon és egész végig rossz volt ,de annyira szedultem meg minden ,hogy nem tudtam megállítani . (Csak mikor a polomat kezdte el felhúzni ) amúgy a srácnak is ez volt az első ,de akkor is én nem akarok még egy jó ideig senkivel se csókolózni .


Szóval tényleg ilyen az összes csók ? Mert ahogy látom az emberek szeretik ezt csinálni ,de en már csak a végét vártam . Vagy hogyan kéne csókolózni ,hogy jó legyen ?

Illetve honnan/hogyan lehet tudni hogy mi a mértékem iváskor ?


16L



2019. jún. 19. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem ilyen az összes. Bevoltál bszva és valószínűleg a srác sem tetszett igazán csak belementél mert miért ne. Az ilyen csókok általában unalmasak, semmilyenek. Ha lesz akihez tényleg vonzódsz, ne adj isten szereted is teljesen más lesz.
2019. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt az első csókom, a vonzalom a ráhangolódás hiánya, meg persze az is számít, hogy mindketten kezdők voltatok ráadásul részegen.

Majd ha lesz egy srác akitől kiugrik a szíved, és nem a pólódat húzogatja, hanem normálisan megcsókol az más lesz. Meg amúgy ennél már csak jobb lehet ;)

2019. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy részeg kanos srác rád mászik, akkor az általában ilyen. Normál állapotban a csók fincsi és simogató érzés ;) 19/L
2019. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! (Azért jöhetnek még )
2019. jún. 19. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted nagyon. Nekem múlt hónapban volt az első csókom egy szórakozóhelyen, és hát sajnos én is többet ittam a kelleténél, pedig tudom a mértékemet.

Az a lényeg h smaroltam egy fiúval és kb alig emlékszem valamire belőle, és nem csak a pia miatt hanem mert annyira semmilyen érzés volt, konkrétan 0 érzelmet váltott ki belőlem.

Közben erőteljesen markolászta a fenekem, az egészet egy cseppet sem élveztem.

Én is reménykedek, hogy a többi csókom azért nem ilyen lesz, bár őszintén szólva nem igazán így képzeltem el az elsőt.

Hmm ahhoz h be tudd lőni h a mértéked ivaskor azt tudom javasolni h semmiképp ne igyál egyszerre sokat mert akkor hirtelen fog beütni, és akkor ott már csúszott a dolog.

Egy idő után érezni fogod, hogy melyik az a pont amikor már nem szabadna túlmenned..:)

Remelem tudtam segíteni

18/l

2019. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én első csókomnál sem volt semmi különleges. Aztán 1 évvel később megismertem egy srácot, és úgy megszerettem, hogy még sosem kötöttek olyan érzelmek soha senkihez mint hozzá. Tavaly nyáron megcsókolt (de persze ezután nem beszéltünk soha többé), és azóta senki csókját nem élvezem.
2019. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó vagyok


Tehát a lényeg hogy szeresd őt, és felejthetetlen lesz:-)

2019. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Először is. Sajnálom, hogy ez és így történt veled! Felejtsd el a csók részt! Egy rossz álom. Az ital részt ne! Abból tanúlj.


Csókolozáskor nem kell kitátani a szajat, lenyelni a másikat. A nyelvet se dugjuk a másik torkába.

A csókolozás a nyelvek játéka.

Egy olyan játék a szerelmeddel mintha közben lelketeket is átadnatok. Egy olyan érzés, mitha nem is a földön állnátok, lebegés szerű érzést érezni.

Varázslatos tud lenni!

2019. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 vagyok és nekem is pár napja volt meg az első csókom egy buliban. Először is sajnálom hogy neked olyan volt amilyen. Nekem sokszor mondták hogy elsőre nem leszel jó mert bele kell jönnöd,de nekem hála istennek nagyon jó volt az első először megijedtem hogy nagyon rossz voltam,de akkor valószínűleg elhúzódott volna vagy is nekem ezt mondták. Én szerencsés vagyok és mondhatom hogy jó volt az első csókom.


És amúgy igen jobb lesz,ha legközelebb valaki olyat csókolsz meg aki tudja már jól hogy mit csinál akkor az az egyik legjobb érzés lesz :)

2019. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hát szívás... Majd úgy próbáld ki egyszer hohy szerelmes vagy akivel csinálod. Az sokkal jobb lesz :)
2019. jún. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!