Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, sorrendbe tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sorrendbe tennétek hogy melyik a legvonzóbb hajviselet a számotokra egy pasin?

Figyelt kérdés

Most csak olyan sorrendben írom ahogy éppen eszembe jut:


1: Semmi különös, nincs semmilyen irányba fésülve, beszárítva, teljesen természetesen álló 4-6 centi hosszúságú, tarkónál és halántéknál 0,5-1 centire visszarövidülő szépen mosott haj.


2: Az előző fazon, tehát halántéknál és tarkónál rövidebb, és onnan a fejtető irányába kissé hosszabbodó, de reggel a homlok feletti részt valamilyen irányba felfésüli, és valahogyan fixálja.

Ide tartozik még az is ha nap végére már kissé össze-visszább áll, de látni rajta hogy ezzel reggel volt dolga az illetőnek.


3: Fület kissé eltakaró, és a tarkónál is hosszabbra megnövesztett haj, továbbra is ápolt, egészséges.


4: Oldalt nagyon felnyírt (0,1-0,5 centi) és önnan fokozatosan a fejtető felé hosszabb, aztán a 2015-től divatossá vált "páwa" frizura. Ezt senki ne vegye rossz néven, még olyantól is ezt a megnevezést hallottam akinek ilyen frizurája volt.


5: szabadon hagyott egységesen hosszú haj (hosszú = minimum 10 centi vagy annál hosszabb).

Ilyen tipikus Gyűrűk ura Aragorn módon.

Továbbra is ápolt.


6: Hosszú haj, de valahogyan hátrafogva, akár lófarokban, akár pasikontyban. A most futó Vajákban pl Gerald haja (nem feltétlen kell ősznek lenni :D )


7: Egységesen rövid, tüsi (1-2 centi max)


Köszi lányok!



2020. márc. 18. 17:28
 1/6 anonim válasza:

Na lássuk 🙃🙃

1. Egyértelműen ha velem van ami nálad is az 1. volt ez a kicsit össze vissza álla

2. Nekem ami nálad a 4. volt a "páva haj" mondjuk azt hozzá kell tenni én imádom ha bele lehet túrni az illető hajától

3. Ami neked a 2 volt az egyeshez hasonló amde rendezett haj

4. Ehen a helyen vetekszik a nálad 3. És a 7. hajstílus de számomra talán akkor a 3. ami jobban tetszene

5.nyilván a masik szóval a nalad 7. Tüsi haj

6. Ami nálad is a 6-os a hosszabb haj de össze kötve

7. Pedig a szabadon hagyott hoszabb haj

Kíváncsi vagyok mi a véleményed erről a sorrendről.

2020. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző voltam írni nem tudok nezd el kerlek.
2020. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szervusz! Nos ez is egy tipikusan szubjektív kérdés. Igazából elsősorban szerintem az a lényeg, hogy neked mi tetszik (feltéve ha épp fodrászhoz akarsz menni, és azért kérdezted, ha nem így van, akkor elnézést, máris a tárgyra térek 😅)

Ez is az egyéni ízlés


I. 6, nem is volt kérdés, bár az 5-el majdnem holtverseny. Hm ha ehhez még szakálla is van az illetőnek, akkor tőlem aztán vaják is lehet 😂


II. 5, a szakáll, borosta szintúgy dukál, ha már Aragorn a példa...


III. 1, átlagos, semmi extra, so-so kategória. Igazából ide is, és szerintem a legtöbbhöz szintén el tudnám képzelni a szakállat xd


IV. 2-3.holt verseny, semmi baj sincs velük, én szeretem ha van mit cirógatni a fejtetőn 😅


V. Na ez a meg ne lássam a páromon kategória, mert még a végén szobafestő ecsetnek nézem típus, 4. Igen, lehet valakinek bejön, tetszik stb. Ez egyéni szoc.volt, én nem preferálom.

2020. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 1.jön be a fiúkon,esetleg 2.
2020. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. 3

2. 4

3. 1, 2

4. 5

5. 6, 1. A hosszú, becopfozott hajat és a nagyon rövidet sem szeretem.

2020. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből számomra csak az utolsó lehet vonzó, de igazából a teljesen simára leborotvált kopasz fej jön be nekem a pasikon.
2020. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!