Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek egy pasin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek egy pasin milyen hajviselet jön be?

Figyelt kérdés
Jó,oké.Tudom,hogy ez nagyon egyénfüggő,mindenkinek más áll jól,és lehet,hogy egy tök jó hajviselet pont nem passzol valakihez.De tekintsünk el ettől kicsit.Nagy átlagban milyen haj szokott bejönni a pasikon?(legtöbbön). Spiky/tüsis, göndör , sima, kócos, jobbra/balra fésült, egyéb másmilyen ? 18/F

2019. júl. 17. 01:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert ez nálam is fennáll. Feltűnt,hogy többnyire a szőke göndör hajú lányok jönnek be leginkább. Persze az se mindenkin áll jól.Egyébként én a spiky hajzaton gondolkoztam,több ismerősöm mondta,hogy az jól állna nekem,és még stílusos is elvileg.
2019. júl. 17. 01:41
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem általában azok jönnek be, akiknek "van hajuk"😂tehát bele lehessen túrni, stb

Viszont valakibe nem a haja miatt fogok beleszeretni:D

2019. júl. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Akinek hosszabb haja van pl Vállig érő de lehet akár fenékig érő is.

16L

2019. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Tükörsima kopaszra borotvált ❤ imádom az olyat simizni ❤ 18/L
2019. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én nem szeretem ha egy fiúnak nagyon rövid, egy centis haja van. Jó, van akinek jól áll, de a többségnek nem.

Én a kicsit hosszabb, ilyen vállig érő hajat nagyon tolerálom, ha kicsit göndör még jobb, de ne legyen túl ápolatlan. Bár van, akinek a hosszú nem áll jól.

2019. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
nagyon tolerálom xDDDDD
2019. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyengém a hosszabb, göndör vagy hullámos barna haj.
2019. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hosszú, vállig akár hátig érő göndör vagy egyenes hosszú haj vagy ilyen:

[link]

uwu uwu uwu

2019. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne legyen felnyírva a haja, az sem baj, ha hátul össze van fogva lófarokban, sok művészi hajlamúnak ilyen a frizurája.
2019. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!