Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó tipp hogy tudnék tovabblepn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp hogy tudnék tovabblepni az első szerelmemen?

Figyelt kérdés
Összefoglalva csak kihasználta azt hogy én szerelmes vagyok belé és még azt mondja hogy azért veszem ennyire komolyan mert szerelmes vagyok és ő nem, de persze ő nem csinált semmi... Csak hülyített végig az a személyes véleményem hogy csak azt akarta hogy meglegyek neki utána vége.. nem jártunk, kapcsolatban sem voltunk csak talalkozgattunk
2020. márc. 22. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy mód van rá. Ha majd lesz más, aki tetszik akkor tudsz ,,lekapcsolódni" róla.

Igyekezz új társaságokba keveredni, ismerj meg új embereket és előbb-utóbb lesz más, aki sokkal jobban tetszik majd nála.

Ezt nem lehet csak úgy a szobád magányában megoldani, emberek kellenek hozzá és új élmények.

2020. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!