Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 alatti lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 alatti lányok! Nektek tetszik ha egy hozzád hasonló korú fiú kopasz?

Figyelt kérdés
Én egy tini fiú vagyok és gondoltam kipróbálom hogy milyen érzés kopasznak lenni, már nagyon régóta ki szeretném próbálni, most úgysincs suli minimum szeptemberig, ha nem tovább... Addigra biztos megnőne legalább annyira hogy lehessen waxozni. Gondoltam az elvben lévő "tavaszi szünetben" letolom magmanak. Fontos hogy nem akarom csontkopaszra borotvával, hanem csak fej nélkül hajnyíróval. Most nem mérem meg, mert lusta lennék centit meg vonalzót keresni meg fésülni... Késő van már ehhez nekem. :-D Ha majd lemérem pontosítok megjegyzésben. Felül jó hosszú kb. 15 cm-s. Nektek bejön??

2020. ápr. 3. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Igen, nagyon. Olyan badass😏

amugy nekem egyik barátnőm is lenyírta kopaszra és szerintem k.va jol nez kii

2020. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Van akinek jól áll, bár nekem inkább a nem túl rövid haj jön be :D
2020. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt lehagytam hogy nem vagyok ez a 100 kiló izmos csávó, inkább ilyen átlagos vagyok testalkatot tekintve.
2020. ápr. 3. 23:08
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem igazából férfi hajból bejön a kopasz, a nagyon rövid de még nem kopasz, az egészen hosszú és a közepesen hosszú is, valamint az a pont elég. Minden jól tud kinézni, csak meg kell találni a hozzá passzoló embert. Ha meg neked tetszene, akkor miért ne
2020. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Én kopasz vagyok. Én is persze csak mesterségesen vagyok kopasz és azért mert nekem ez tetszik.

Persze nálam meg van mellette a 100 kiló is és látszik az is, hogy edzek.

Nem igazán van okom panaszra, kevés csaj az aki igazán tetszik, de tőlük nem igazán kaptam elutasítást eddig.

(Azt hozzá tenném, hogy nem a tökéletes nők jönnek be és amiatt kevés aki bejön, hanem abból van kevés aki számomra tökéletes, akiknek a hibáit is szeretem, valamint nem könnyűvérű)

2020. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó te hány éves vagy? Én mint írtam tini vagyok. Akkor 60-70% hogy le fogom nyírni. Nem tudom hogy nézek majd ki, de biztos jó lesz.
2020. ápr. 4. 00:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ja, most simán kisérletezgethetsz, egy ideig nem szabadulunk

Jó lesz az;)

2020. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele lenyírhatom, befesthetem, gyakorlatilag bármit megtehetek amit fel merek vállalni a szüleim és a nagyim előtt. :-D Más nagyon nem lesz itt.
2020. ápr. 4. 00:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

20at töltöttem, de kb 16 éves koromtól vagyok nullással nyírva, előtte csak szimplán rövid volt.

De mint mondtam vissza utasítást nem igazán kaptam, eddig. Max pár ilyen fura eset, hogy kapcsolatot nem akar, de másban benne lenne, csak az meg nálam nem játszik.

2020. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer csináltam ilyen ragnar stilusba,oldalt kb 2cm fent hosszú és hát nagyon megnéztek a lányok.

Kérdés hogy azért mert jól állt vagy mert szarul. :)

2020. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!