Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok hátrány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hátrány lenne, ha egy fiú így szét lenne tetoválva?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 5. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, egy kvázi kisfiún nekem nem tetszik (18 éves kor alatt), felnőtten már igen, illetve a testalkat sem mindegy, aki túl vákony azon nem jön be.
2020. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nálam hatalmas hátrány.. Ha csak pár ízléses tetoválása van, az tetszik, viszont ez így inkább visszataszító pedig nekem pont az esetem ezzel a kisfiús arccal és a mosolyával, viszont így egyből friendzone-ba esik.


De ez ízlés kérdése sokaknak biztosan nagyon bejön.


22L

2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Huhh, ez már nem jön be. Viszont alapjáraton véve tetszenek a tetoválások. Az mindenképp pozitív, hogy az arcán nincs tetoválás. Igazából így nem jön be az, hogy ennyi tetkója van, de nem lenne kizáró ok.
2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek a tetoválások, a kevés se, meg a sok se. Ha egy kedves, rendes ember és megszeretem, akkor viszont ez nem kizáró ok. Nem a tetoválás, vagy annak a hiánya dönti el, hogy szeretek-e valakit.
2020. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néhány darab szépen megcsinált még tetszene, de ez már túl sok.
2020. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem hátrány, bár szerintem is túl sok.. de ha a srác belülről is okés akkor renden van
2020. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádnék egy ilyen palit, de sajnos soha nem hozott össze vele az élet

19/L

2020. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne :D
2020. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez már a túl sok kategória. Nagyon nem jönne be.
2020. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!