Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Mennyi pénzbe" kerül egy lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mennyi pénzbe" kerül egy lány?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki félreértené nem a prostituáltakról beszélek.


21 éves vagyok és az eddigi "utazásaim" során tett látogatásaimban a lányok környezeteiben azt tapasztaltam, hogy minden lánynál van egy szint, amit az aktuálisan hozzá közelitő férfihez mérnek. Ez a szint tükrözi egyben az öltözködést, az egzisztenciát, a kocsit, az egyes elektronikus eszközöket (telefon), házat és még sorolhatnám. Nah most, ha ezt a bizonyos szintet eléri az adott fiú, akkor következik a jóval minőségtelenebb, nivótlanabb, sokkal mostohább "belső szint" mérés, aminek kb mindenki meg tud felelni, feltéve ha nem pszichopata vagy elmebeteg.


A konkrét kérdésem ezzel kapcsolatosan az lenne ,hogy egy viszonylag átlagos lánynál az a szint, ami a felszint méri, az miben merül ki? Itt pl arra gondolok, hogy milyen anyagi háttér-el ajánlott rendelkezni, mi a legrosszabb autó, amibe már hajlandóak mellénk beszállni, illetve a fentebb felsorolt paramétereknek mi a legalsóbb megfelelője egy átlagos lányhoz viszonyitva?


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 6. 07:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Azért lehet általánosítani. Ha pl Margit akinek nincs sem jogsija sem autója és tudja magáról hogy sem önerőből nem lesz neki és a családja sem tudja ezt finanszirozni neki, de teszem azt 20 évesen összejárt szexelni valakivel aki hozta-vitte akkor onnantól nem adja lentebb és csak olyan fog kelleni akinek van autója mert buszra ülni milyen ciki már.


A nők kényelmesek és hajlandóak a kényelemért kompromisszumokat kötni. Lehet hogy A személyiségével jobban érzi magàt, de ha vele kirándulni támadna kedvük akkor vonattal kéne elutazni etc. viszont B-vel ha annyira nem is kedveli elég behuppanni az autóba és már kényelmesen oda is értek ahova vágytak. Éttermekről és hasonló helyekről nem is beszélve.

2020. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a randiknak lehet busásabb az ára. Gondolj bele, egy jobb giroszmenü (mindennel együtt) is 2000 Ft, plusz ugye hívd meg a lányt is. Kocsi, lakás szerintem a többséget nem érdekli
2020. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21 évesen én még nem foglalkoztam ilyesmivel. Tanultam fizettem a sulit délután diákmunka de akkor sokan így éltek majd5-6 év múlva eldől a szitu.
2020. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!