Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki bejön nekem,...

Van egy lány aki bejön nekem, és lehet, hogy én is neki, de nincs nagyon pénzem meghívni őt valahova, tudnátok mondani néhány időtöltési lehetőséget közösen ami nem kerülne sok pénzbe?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd haza
2014. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sétáljatok...ez nem jutott eszedbe? Nem azert, de kézenfekvő. Vagy tenyleg vidd haza. (elotte azert nezd meg, hogy meg nem kapcsolták-e ki az áramot meg a vizet, mert ha szex utan nincs miről beszelgetnetek, legalabb tévét tudtok nézni es fürdeni sem art. Ja es a "fizetesi felszólítás" című számlákat rakd el szeem elol)
2014. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Te tudod hogy mi van körülötted.


Mondanám hogy menjetek le a Balatonpartra, de hiába ha Nyíregyházán laksz.


Tanyavilág? Bp?

Egy kólára sincs? A fagyizók már nyitnak.

Fiatalon egy "DVD"-zés is rendben van. Elökapsz egy üveg bort otthonról aztán már jobban is vetközik:D

2014. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Christian Death ***** válasza:

Bolt elott is megihatnatok valamit, attol olcsobb nincsen, hogy hogy fogja ertekelni azt nem tudom :)

kezdj el lottozni.

2014. ápr. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csinálj pár szendvicset, vegyél egy üveg innivalót, és piknikezzetek a parkban. :)
2014. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csajozásnál pénz nem számít :D
2014. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csajozásnál pénz nem számít :D (legalábbi is tizenéve korban)
2014. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!