Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom és gondolkodom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom és gondolkodom egy olyan fiún aki nem is tetszik, mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

2 éve van barátom, nagyon szeretem, és semmi baj nincs a kapcsolatunkban, ritkán veszekszünk.

Sokszor van hogy rám írnak mások, hogy tetszem nekik meg stb, de mindig elutasítom őket és nem is nagyon szoktak érdekelni.

Van egy srác akivel már többször "találkoztam" élőben különböző események miatt, de nem beszéltünk meg semmi ilyesmi.

Később rám írt (vhogy megtalált) hogy ismerkedne meg stb, én egyből leráztam.

De vmi fura módon mindig követem a posztjait, pedig nem is tetszik, talán kicsit még gáznak is tartom, ma például azt álmodtam hogy mentem haza egy másik úton a suliból és vmiért találkoztam vele útközben és vmi hotelbe tévedtünk és a liftbe voltam, és folyamatosan nyomkodta a gombokat a liften lentről amiért voltam kb. Minden emeleten, de nagyon szép látvány volt aztán mikor újra az alsó szinten voltam kiugrottam a liftből mielőtt nyomkodta volna és ilyen fura rejtett üzenetek voltak tőle elrejtve mindenhol, a végén megcsókolt. Miért álmodok ilyeneket?



2020. ápr. 9. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szexuálisan vonz
2020. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok nagy álmodozó.

De az a tanácsom, ha te mégis állandóan álmodsz: Szívj el egy cigit, mindig, amikor felébredsz.

2020. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Az álom fejtéshez nem értek, de abban biztos vagyok, hogy a cigivel nem leszel előrébb.
2020. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű... túl sokat jár az eszed rajta. Az agyad álom közben csak az ébren átélt stresszt próbálja levezetni. Te meg azon stresszelsz, hogy nem szabad rá ennyit gondolni. Az álmoknak nincs semmi misztikus jelentősége. Kakild le és élj békességben a pároddal. :)
2020. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!