Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha még nem volt barátom, nem voltam buliban, egy korty alkoholt nem ittam, első csókom sem volt 16 évesen?

Figyelt kérdés
Mindigis úgy voltam vele, hogy ráérek. De kezdem úgy érezni hogy kimaradok rengeteg mindenből.. Más is így van vele? Ez normális?

2020. ápr. 9. 15:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem:

-nem volt még barátom

-nem voltam buliban (nagykorusítóról is korábban hazamentem...)

-alkoholt először 13 évesen ittam

-elsó csókom se volt

És ezeket nem is bánom.


19L

2020. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

Normális :)

Minden jön amikor jönnie kell.

2020. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért azt a normális, ha valakinek az a szórakozás, hogy diszkóban vagy máshol hányásig leissza magát. Ha valaki alkohol nélkül nem tudja jól érezni magát, az pont hogy nem normális dolog. A szüzesség sem divat kérdése.
2020. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Bevezetlek ezekbe a dolgokba és igen, így van, rossz, hogy eddig kimaradtál ezekből.
2020. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

megnyugtatlak, én még 20 évesen sem voltam olyan buliban, ai szórakozóhelyen van, ahonnan nagyon sokan képeket raknak ki

de egyáltalán nem hiányzik, nem is vonz a dolog

2020. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
86%

Én 18 vagyok, és normálisnak érzem magam mindezek nélkül. Nem is érdekel más véleménye. Talán az egyetlen "buli", (amit nem is lehez igazán annak nevezni) a szalagavató után, amin csak az osztályom volt, s mindenkivel 1-2 barát. Nem érzem azt, hogy kimaradnék valamiből. Persze, a sok könyv és film/sorozat arra csábítana, hogy kell egy gimis szerelem. De minek erőltetni valamit, amiben valószínűleg nem sok érzelem lenne? Csak azért, hogy másoknak megfelelj... Tök érdekes, hogy a baráti köröd így áll hozzád...az én "társaságomban" elég sűrűn isznak, buliznak, pasiznak/csajoznak. Igazából mindig hívnak magukkal, de elfogadják (még részegen is!) ha nemet mondok, s nem néznek le emiatt. Mindig mesélik, hogy huuu de berúgtunk hétvégén, meg ez meg az történt. Videókat, képeket mutatnak, megint buzdítanak arra, hogy menjek velük és hogy egyszer biztos le fognak itatni. Igazából nekem az osztályban valószínűleg lehetett volna "barátom", amire nemet mondtam, de azóta is normálisan állnak hozzám. A lányok meg...😀 5-en vagyunk, abból egynek van már 5 éve barátja, egy másiknak jó pár volt, barátnőm hasonló beállítottságú, mint én(csak ő eljár bulizni), a negyedik meg vallásos🤷‍♀️.

Igazából ahogy érzed. A lényeg az bárhogy is dönts, élvezd és légy büszke rá!

2020. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Én ugyanígy vagyok csak fordítva és 16/F
2020. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Sok ember fejében örök sötétség van.
2020. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
A bulizásról csak annyit, hogy utálok bulizni. Inkább egy jó szalonnasütés, bográcsozás... de hogy elmenjek discoba vagy ilyesmi... én nem érzem ott jól magam, rendesen utálom.
2020. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Igen! Nem maradsz le semmiről!
2020. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!