Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha még nem volt barátom, nem voltam buliban, egy korty alkoholt nem ittam, első csókom sem volt 16 évesen?

Figyelt kérdés
Mindigis úgy voltam vele, hogy ráérek. De kezdem úgy érezni hogy kimaradok rengeteg mindenből.. Más is így van vele? Ez normális?

2020. ápr. 9. 15:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Igen, sőt, elismerésre méltó. Az én szememben legalábbis mindenképp, mert én is ilyen vagyok.
2020. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz. Mindenki máskor érik meg erre. A buli nem csak piával jó. Sőt a buli nem is ugyanaz mindenkinek. Van akinek a buli egy koncertet végig énekelve táncolni. Másnak más. Vagy egy társasjáték party. Ha van hobbid akkor abban keress közösségeket. Élvezd a programokat amik tetszenek. Hisz ez fontos, de nem baj ha nem iszol, stb. Még van időd. Eljön majd az a valaki aki hat rád annyira, stb. Nem kell félni.
2020. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Én 18 éves voltam, mikor egyszerre jött minden az alkoholon és a bulin kívül. Bulizni és alkoholt inni nem szeretek.

Mindennek eljön az ideje, nefélj... 😊

2020. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a környeteteddel, ne hagyd hogy befolyásoljanak. Nem attól lesz valaki menő, hogy 5 pasi átment már rajta 16 éves korára, vagy hogy cigizik, vagy iszik. Tedd azt amit TE találsz helyesnek ne azt amit a környezeted.
2020. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Én ugyan ez vagyok, csak annyi különbséggel, hogy 24 éves vagyok, fiú, és még annyi különbséggel, hogy én is anti alkoholista vagyok, mélységesen megvetem az alkoholt, de azért ezt-azt kóstoltam már, minden esetre ezek össz mennyisége (amennyit eddig megittam) az egy litert nem haladja meg.
2020. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem késtél le semmiről még előtted az élet és minden belefér amit csak szeretnél.
2020. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
akkor én sem ittam de most hogy meg van a hatalmam hozzá, rájöttem hogy sok mindent kihagytam :(
2020. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!