Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Melyik fiút kéne választanom?

Figyelt kérdés
A story az, hogy most vagy egy barátom, akit nagyon szeretek, de nem vagyok belé szerelmes. Ő szerelmes belém. Még előtte volt egy srác akivel mielőtt barátom lett volna, szexchateltem. Igazából sosem volt letisztul barátság extrákkal kapcsolatunk, valahogy mindig többek voltunk egymásnak. Most újra elkezdtem vele beszélgetni és rájöttem, hogy hihetetlenül kívánom. Az amitől a story bonyolultabb, hogy nem csak szexuálisan, hanem valahogy érzelmileg is. Nem vagyunk szerelmesek egymásba, de valami mindig is összekötött minket. Ő az nekem aki mindig megért, akire tudom, hogy mindig számíthatok és akivel neten keresztül is bármikor óráig el tudok beszélgetni. Most több okból is ki van zárva, hogy összejöjjünk, ez kb augusztusban történhetne meg, viszont ő meg ki egyetemre külföldre. Fogalmam sincs, hogy most akkor szakítanom kéne a barátommal? Mert imádom, de nem tudom viszonozni az érzéseit.
2020. ápr. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2%
Várom válaszod
2020. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátod.. hagyd ott,adj neki esélyt találni egy normális lányt.
2020. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátod semmiképp ne láncold magadhoz annak nincs értelem hogy miközben vele vagy másra gondolsz. Had legyen boldog. És talán te is lehetsz az a másik fiúval mert én is voltam távkapcsolatban 3,5 évig. Vagy keress más fiút akkor és felejtsd el mindekettőjüket. De a barátodnak mindenképpen adj lehetőséget a boldogságra
2020. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!